The Sims 3: Island Paradise Türkiye’de Satısa Çıktı!

The Sims 3 Island Paradise’ta oyuncular şnorkel veya tüple dalış yaparak deniz altındaki canlılar, toplanabilir eşyalar, mağaralar ve batık hazinelerle dolu su dünyasını keşfe çıkabilecekler. Oyuncular su altındaki keşif gezilerinde denizkızlarıyla tanışma, efsanevi deniz yaratıklarıyla karşılaşma ve köpekbalıkları ile ölümcül yüzleşmelerin de dahil olduğu yepyeni maceralar yaşayabilecekler.

Sürekli olarak dolaşmak ve farklı adalar keşfetmek isteyen oyuncular ise teknelerinin keyfini çıkarabilecekler. Bir Sims oyununda ilk kez yer alan ve tamamen kişiselleştirilebilen bu yüzen evler oyunculara hayatlarını ister tamamen denizde geçirme, ister günübirlik olarak karadan uzaklaşma imkanı verecek.

Tabi güneş demek yalnızca eğlence demek değil. İşletmeye yönelmek isteyen oyuncular kendi tatil köylerini inşa edip işletebilecekler. İster su kaydırakları ve açık büfesiyle ailelere yönelik bir tatil köyü yapabilecek, kuma kurulmuş bungalovlarla romantik kaçamaklara veya bilardolu barlarıyla bekarlara yönelik işletmeler inşa edebilecek, tatil köylerinin başarısını etkileyecek yönetim kararları verebilecekler. Oyuncular havuz ve ateşte yürüme çukurları eklemekten misafir odalarını güzelleştirmeye, günün özel içeceğini seçmeye kadar tatil köylerinin tüm özelliklerini müşterilerden gelen yorumlara bağlı olarak değiştirebilecekler.

The Sims 3 Island Paradise’ı satın almak için buraya basınız.

10 Yorum

  1. Bu gün teknosaya, media markta ve dr a baktım ve yoktu. Hatta mağzaların birinde bu gün bunu soran 5. kişisiniz dediler. Neden böyle sadece internette mi satılıyor? Mağzalara ne zaman gelir?

    1. Araya hafta sonu girdiği için en geç pazartesi gününe kadar gelecektir diye düşünüyorum.

  2. burkay senden önemli bişi istiyecem..ben package dosyasını sims3me yükledikten sonra oyun bozuldu bana dashbord nasıl kullanılır bilirsen söylermin..

    1. İlk defa senden duyuyorum +18 olduğunu ama oyunu hiç oynamadığım için bir şey diyemiyorum. Başka da öyle oyun yok diye biliyorum.

  3. eskinden oynadım o oyunu
    çünkü be oynadım ışınlama şeyi bulabilirsen yabancı ülkeye gidebiliyorsun :)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir