The Sims 3: Island Paradise için Yepyeni Görüntüler

Bir bakıma The Sims 2: Bon Voyage’ın ve The Sims 3: World Adventures’ın devamı olarak karşımıza çıkan The Sims 3: Island Paradise için Twitter üzerinden iki yeni görüntü yayımlandı. Yeni gelen görüntülerde maalesef pek fazla yeni eşya göremiyoruz. Ayrıca önceden gelen görüntülerde de adaların büyük kısmının henüz tamamlanmadığını görmüştük. Yani oyun hala yapım aşamasında. Ayrıca yayımlanan yeni görüntü sayesinde oyunda su kayağı olacağını da öğrenmiş olduk.

*Güncelleme: Yeni Fotoğraflar Eklendi*

0

5 Yorum

 1. sims 3 oyunu bıraktım üniversitesiyi ekleti sonra oyunu bırakım böyle oyunu eksik yapmaya devam ederse. Sims 4 ojinal almacağım sims 3 ilk oyunu ojinal aldım hayral kırıklığı oldu
  Sims 4 kesinlikler şunlar olmalı mevsimler hayvanlar kamu ve iş yerlerin içi görünmesi kasaba kendi kendine gelişmesi sürekli aynı kalmaması.
  diğer adalara giderken orada hayat devam etmesi

  0
 2. The sims 3 hayal kırıklığıydı bence university umutlarımı şevkimi kırdı tafa gibi sims 3 oynamayı bıraktım umarim sims 4 iyi olur

  0
 3. bence sims3 bırakılıcak bir oyun değil harika !
  Bende world adventures , ambitions , show time , late night , pets , generations ve üniversity life var ve oyundan da oldukça fazla zevk alıyorum ..

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir