The Sims 3: Island Paradise için Sahil Güvenlik Onaylandı

The Sims 3’ün 10. Eklenti Paketi olan ve 25 Haziran’da satışa çıkması planlanan Island Paradise için az da olsa bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak oyunu lansmanda izleme fırsatı yakalamıştık. Oyun her ne kadar hazır gözükmese bile şu ana kadar tamamlanmış kısımları oldukça yeterli görünüyor. En son gelen haberlere göre ise oyunda sahil güvenlik yer alacak.(Dedikodulara göre ise Sim’imiz sahil güvenlikçi olarak görev yapabilecek)

Aynı zamanda oyunda köpek balıklarının da olduğu kesinleşti. Yani köpek balığı ısırılmasıyla birlikte büyük ihtimalle oyuna yeni bir ölüm çeşidi  de eklenmiş olacak. Ayrıca itfaiyeler, ambulanslar hatta pizzacılar bile çoğu zaman evlere botlarla servis yapacak.

7 Yorum

 1. maxis geldiği belli oldu :) helal maxis
  sims de sadece sen anlasın
  ea şaçma sapan ekletiler kurtadın bizi :)
  acaba son paket nasıl olacak
  :) Gelecek alakalı paket

 2. Aynen tafa ya katiliyorum maxis geldigi ne biçim belli oldu hen üniversty hemde bunda bence simsin kaynagı ve temeli maxis dir ea saçma saçma paketler yapsın anca umarım sims 4 üzerinde daha çok maxis ugraşir

 3. Ben de Maxis gorusundeyim. Ama soyle bir sorun var, Electronic Arts hicbir zaman oyunun yapimcisi olmadi, her zaman dagiticisiydi, hala da oyle. Maxis yerine The Sims Studio vardi, simdi ikisi beraber :D.

 4. Bu paket güzel ama sanki geniş değil gibi. Bana en başta eşya paketi gibi geldi. Sadece tatil köyü var ama akıllıca bi seçim.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir