The Sims 3: Island Paradise için Limitli Sürüm Görüntüsü Yayımlandı

The Sims 3’ün 10. eklenti paketi olan Island Paradise’ı limitli sürüm olarak ön-sipariş eden kullancılara hediye verilecek olan ekstra eşya seti için görüntü yayımlandı. Yapılan açıklamaya göre limitli sürüm içeriği diğer eklenti paketlerine göre çok daha tatmin edici olacak. İşte görüntü:

8 Yorum

  1. Super olmus bu!

    Burkay bir de alakasiz ama okulda muzik sunumu yapacagim Rise Against’i sectim (1.5 haftadir surekli dinliyorum *_*), bizim sinifta kimsenin grupla alakasi yok sence hangi sarkiyi dinletmeliyim?

  2. Tafa olumsuz yorumlar yapip insanlari etkilememen lazım bence gelmis geçmiş en iyi ek paketlerden biri hangi sims serisinde okyanusta yüzüp okyanusa dalış yaptın hç birinde ve köpek baligıda kesinleşti ayrica ilk defa sims serisine deniz kızı ekleniyor.daha oyunun trailer ı bilene çikmamışken olumsuz yorum yapmaman gerekir.

  3. Şöyle bir olay var Castaway Stories gibi dediysek bu ekelnti yani. Bütün bir oyun olsa tamam ama bu bir eklenti hepsini birden yapsalar bu seferde bilgisayarlarımız kaldırmıyor diyecektiniz. Sims 2 dede bu aynıydı. Kaplan falan eklerler ama Pets olması oda bir zahmet yani. Eklentiler birbirleri ile uyumlu oluyor. tafa bencede ömerin dediği gibi daha bilgiler çoğalmadıkça bu yargıların olumsuz.

  4. Bir kere Castaway Stories’le bir tutulmasi cok yanlis bir dusunce. Bu paketin temasi adada hayatta kalma degil

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir