The Sims 3: Island Paradise

Pırıl pırıl suları ve güneş ışığıyla aydınlanan plajları ile göz kamaştıran ”Island Paradise”ta Sim’lerininize kendi cennet adalarını yaratmalarına izin verin. Sim’leriniz adanın üst kısmını botlarla keşfedebilirken aynı zamanda bağımsız dalış yeteneği sayesinde denizin altını da keşfedebilir ya da kendi yüzen evlerinde yaşayabilirler. Öyle ki isterseniz kendi otelinizi bile yaratıp geliştirebilirsiniz. Deniz dostu Sim’leriniz keşfedilmemiş batık hazineleri keşfedebilir ya da bir deniz kızıyla arkadaş olabilir.

Özellikler:

  • Macera için demir alın: Sim’leriniz artık dalgaları arkasına alarak yeni adaları keşfedebilecek. Çarklı sandallarla, hız botlarıyla ya da tamamen size göre özelleşen yüzen evlerle. Nasıl keşfedeceksiniz?
  • Kasabadaki en güzel tatil mekanını yaratın: Aileleri mekanınıza çekmek için su kaydırakları ya da yemek masaları ile tatil mekanınızı geliştirebilerken yalnız Sim’lerin takılması ve flört etmesi içinse havuz barları yaratabilirsiniz. Ya da romantik anlar yaşamak isteyen Sim’ler için özel bungalovlar yaratabilirsiniz. Yeterince iyi olursanız para kazanmanız kaçınılmaz olacak.
  • Maviliklere doğru dalın: Suların altında sizi bekleyen sürprizleri kaçırmayın. Şnorkel ya da Scuba yeteneklerinizi geliştirerek kendilerini keşfedilmemiş bir adanın kıyısında ya da keşfedilmemiş bir hazinenin yakınlarında olabilir.
  • Teknem teknem güzel teknem: Sim’leriniz yalnızca mavilikleri ya da keşfetmeyi seviyorsa tamamen özelleştirilebilir yüzen evler sayesinde açık denizlere demir atabilirsiniz. Eğer manzaradan sıkılırsanız uzaklara demir alabilirsiniz

Görüntüler:

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir