The Sims 3: Into the Future için Render’lar Yayımlandı

The Sims 3’ün 11. ve aynı zamanda son genişleme paketi olan Into the Future için bazı konsept görüntüleri ve render’lar yayımlandı. Render’larda Ambitions eklentisindeki SimBot’ların gelişmiş hali olarak gözüken Plumbot’ları ve geleceğin teknolojisine ait üstün özellikli eşyalar görebiliyoruz. Benim asıl dikkatimi çeken nokta ise görüntülerde dördüncü sırada yer alan render ve konsept çalışması oldu. Bu görüntü sayesinde The Sims 3: Into the Future Eklenti Paketi’nde disko tarzı bir mekanın olabileceğini söyleyebiliriz. İşte görüntüler:

14 Yorum

  1. burkay bana onerebilecegin guzel download siteleri varmı ama bol eşya ve nodifikasyon arıyorum ben birde simsstoredakileri korsan olarak indirebileğim bi site biliyormusun maplar torrentte var ama eşyalar fln yok

    1. Torrent’lerde bulabilirsin sanırım Store eşyalarını. Thesimsresource güzel bir site.

  2. Güzel bir site ama indirme yerini bulamadım nerede bir söylerseniz çok iyi olurr :)

  3. Oyunlari orjinal al bence sonra cok cektiriyo adama kapanip duruyor. Burkay modifikasyon tarzi seyleri simsresourcede bulamadim varmi ?

  4. The Sims Resource’de poz, oyun modları, skin kısacası .package uzantılı olan dosyaları bulamazsın. Modifikasyonlar daha çok MTS’de, özel bloglarda var.

  5. Facebook’tan sizden bir konu hakkında yardım almak için mesaj attım eğer yardım ederseniz sevinirim.

  6. MoreAwasomeThanYou var. Store eşyalarının çoğu var. Aramaya yazarsan çıkarlar. Onun dışında tam olarak ne aradığını söylersen daha net siteler verebilirim.

  7. daha cok oyunumu kolaylaştıracak ve yeni özellikler getirecek eşyalar arıyorum tek derdim daha fazla özellik :D :D

  8. Burkay ben Thesimsresource dan bir saç indirdim ama nasıl yüklendiğini bilmiyorum yardım eder misin?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir