The Sims 3: Into the Future Eklenti Paketi için İlk Görüntüler

The Sims 3’ün fütüristik, aynı zamanda da son genişleme paketi olan The Sims 3: Into the Future Eklenti Paketi için ilk görüntüler yayımlandı. Görüntülerde bir Simin (muhtemelen) zaman makinesine girdiğini görebiliyoruz. Ayrıca, sadece bu yayımlanan görüntülere bakarsak, gelecekte geçecek olan kasabamız ”downtown” şeklinde olacak.

Yani, tıpkı World Adventures ve University Life eklentilerindeki kasabalar gibi. Bu da fazladan bir yükleme ekranı anlamına geliyor. Tabii ki bu yazdıklarımı sadece bu görüntülere bakarak söyleyebiliyorum. Ayın 23’ünde sitemizden de canlı olarak yayımlanacak olan lansmanda muhtemelen bu soruların cevabını alacağız. İşte ilk görüntüler:

6 Yorum

  1. İslamd paradise ile birlikte baska sehirlerden tanisma geldi demislerdi nasl oluyo bulamadim ben

  2. burkay ben ısland paradise de dalış yapamıyorum çünkü geliştirmen gerek diyorlar nereden geliştireceğim ve deniz kızları neden teknelere binemiyolarr açıklarsan sevinirim

    1. Snorkel seçeneği ile önce sığ yerlere dalış yapman gerek. Daha sonra dalış yapabilecek duruma geleceksin. Deniz kızları ise bildiğin gibi yüzmeyi tercih ediyorlar.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir