The Sim 4: City Living’in Kuşbakışı Haritası Ortaya Çıktı

Büyük bir heyecanla beklenen The Sims 4: City Living Eklenti Paketi’nin lansmanı oldukça kısa sürdü ancak bu kısa süre zarfında birkaç önemli bilgi öğrenmeyi başardık. Lansmanla ilgili detaylı incelememiz yarın yayımlanacak ancak bu haberi o incelemeden ayrı olarak yapmak istedik çünkü herkesin San Myshuno şehrini merak etiğini biliyoruz.

Lansman sırasında SimGuru’lar oyunu kuşbakışı moduna aldılar ve biz de bu sayede şehri yakından inceleme fırsatı yakaladık. Öncelikle dikkatimizi çeken şey her mahalledeki işaretlenmiş festivaller oldu. Bu da demek oluyor ki tüm festivaller aynı anda başlayabilecek. Ayrıca festivaller arsalarda değil de mahallelerde olacağı için herhangi bir yükleme ekranı gerektirmeyecek.

Festivallerin haricinde şehirde yaklaşık 15 oynanabilir arsanın olduğunu görmekteyiz. Bu arsalardan ikisi spor salonu ve park olsa da arsaların çoğunun ”ev” olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca yalnızca bu görüntüye bakarak şehirde yalnızca iki çatı katının olduğunu da sözlerimize ekleyebiliriz.

Tabii ki oyunun çıkış tarihine kadar haritada veya binalarda farklılıklar da olabilir.

Güncelleme: Apartmanlardaki her daireyi de ayrı arsa olarak sayarsak toplam 30 arsa varmış.

5 Yorum

  1. Şu mapi biraz daha güzelleştirseler ne olurdu?bu sadece san myshua için geçerli değil diğer maplerde aynı şekilde.Ne biliyim Bridgeportun mapi ile bunun mapi çok farklı

  2. Eğer yanlış görmüyorsam Facecam’in sol alt köşesinde de bir tane çatı katı var. Bir tanesi topuklu ayakkabının orada, diğeri görselin orta yerlerinde, diğeri de Facecam’in sol alt köşesinde.

  3. Haritayı görünce hayal kırıklığına uğradım. Bridgeport gibi bir şehirden sonra böyle bir manzara görmek çok sinir bozucu.

  4. Harita dikkatimi geçen birşey oldu sol üst köşede orası simslerin gittiği iş yerinde benziyor :) acaba tüm paketletler bittikten sonra open wold gelebilir

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir