The Sims 4 City Living ile Basketbol ve Oyun Konsollarını Keşfedin!

“Bizler her The Sims 4 eklentisinde simleriniz için yeni etkinlikler sunmak istiyoruz. Ve Sims 4 City Living Eklenti Paketi de bir istisna değil! İlk olarak bir şehrin sokaklarında ve daracık apartmanlarda yapılabilecek en ideal aktivitelerin neler olabileceğini tartışmaya koyulduk. Ve oyuncu simler için harika olacağını düşündüğümüz 2 çözüm bulduk: Öğleden sonra basket potasına atışlar yapmak ve apartmanınıza geri dönüp biraz video oyunu oynamak! Simleriniz ister tek oyunculu isterse çok oyunculu oyunlar oynayabilir.

workplayscreen

Hadi gelin simlerinizi apartmanlarının dışındaki sokakta birazcık taze şehir havası için arkadaşlarıyla atışlar yapacakları basketbol potası ile başlayalım. Saha boş olduğunda, simler tek başlarına atışlar yapabilirler: 2 puanlık, 3 puanlık sayılar yapabilir, hatta smaç bile basabilirler! (Eğer yeterince yetenekleri varsa.) Farklı kafa yapısına sahip simler ise çok daha fazlasını hayal edip, büyük bir ligde yıldızlara karşı savaşıyorlarmış gibi yapabilirler. Eğer simleriniz dışarıda arkadaşlarıyla birlikteyse, onlara birkaç basketbol atışı için meydan okuyun ve sahada kimin en iyi olduğunu gösterin ayrıca  yeni New Jersey tarzı kıyafetlerinizi giyerek ortama uyum sağlamayı da unutmayın!

Birkaç atıştan ve umarız çabuk bir duştan sonra simleriniz  koltuklarına zıplayıp birkaç video oyunu oynayabilirler. Evet bu doğru. City Living ile oyuna oyun konsollarını ekliyoruz. Ekipte bir çoğumuz zamanı küçük apartmanlarda arkadaşlarla video oyunları oynayarak geçirdik. İşte bu yüzden bu paylaşmamız gerektiğini düşündüğümüz hikayeydi.

videogame

Simler tek başlarına ya da dostlarına karşı farklı türlerde çeşitli oyunlar oynayabilir. Siminiz bilim kurgu-aksiyon , RPG, yarış oyunlarının hatta klasik parti oyunları koleksiyonunun bile tadını çıkarabilir. Oyun konsolu, simerinizi sıkı bir spordan ya da zorlu bir işin ardından birazcık kafa dağıtabilmeleri için mükemmel ve eğlenceli bir eşya. Ayrıca oyun konsolları, yeni gelecek GeekCon festivalindeki yarışmalara katılacak simler için birebir olan “Video oyunu” becerisini de geliştiriyor. Yakında daha fazla bilgi vereceğiz.

Simleriniz ister dışarda Spice Market’ın sıcağında dostlarıyla takılıyor olsun ister rahat koltuklarında bir ellerinde bir kase dolusu cips diğer ellerinde oyun kolu olsun 1 Kasımda çıkacak olan Sims 4  City Living Eklenti Paketi ile kendilerini hiç olmadığı kadar eğlendirebilecek yeni yollara sahip olacaklar.”

Ayrıca basketbol ile ilgili yayımlanan yeni videoyu da buradan izleyebilirsiniz.

 

3 Yorum

  1. OYUN KONSOLLARI KATEGORİSİNDE PS4 GİBİ CCLERİ ŞİMDİDEN GÖRÜR GİBİYİM ♥

  2. The Sims 3 – Seasons fotoğraflarını görünce, “Futbol gelmiş!”, “Nasıl olur acaba?” diye çok heyecanlanmıştım. Ama beklenen kadar iyi değildi bana göre… Basketbol daha iyi olacakmış gibi gözüküyor. Umarım bu paketle, beklenenin altında kalmazlar.

  3. Basketbol çok hoşuma gitti ama oyun konsolları ana oyunda olması gereken bir şey. Eklenti paketi ile gelen bir yenilik olmamalı. The Sims 3’te bile ana oyunda geliyordu.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir