SimGuru’lar Son Sızıntılar Yüzünden Oldukça Kızgın

Hepimizin bildiği gibi geçtiğimiz hafta The Sims 4’ün muhtemel üçüncü eklenti paketi olan City Life ile ilgili önemli bilgiler ve hatta görüntüler sızdırılmıştı. Bu sızıntıları yapan kişi kendisinin EA Games’te çalıştığını onaylamış ve işinden atılmamak için bu sızıntıları büyük bir gizlilik içinde yaptığını söylemişti.

Fanlar ise çeşitli sosyal paylaşım sitelerinde tüm bu sızıntıların SimGuruDrake tarafından yapılmış olabileceği dile getirdi çünkü bu sızıntılar olurken SimGuruDrake işte değil tatildeydi. SimGuruDrake ise ortaya atılan bu dedikodulara cevap niteliğinde bir yazı yayımladı.

cityrender

(Yukarıda sızdırılan görüntülerden bir tanesini görmektesiniz)

Drake tatilde olduğu için sızıntı olduğunu bile bilmediğini, tatili bitip işe geri döndüğünde böyle bir olayın olduğunu öğrendiğini söyledi. Bu sızıntıların ne yazık ki devam edebileceğini söyleyen Drake bu süreç içerisinde birçok fanın ve fan sitesinin sızıntıları paylaşarak kötü bir davranışta bulunduğunu ima etti.

Bundan dolayı da artık Guru’ların fanlarla olan iletişiminin çok daha az ve katı olacağını söyledi. Daha önceden The Sims’in remsi forum adresinde ”Bir Guru’ya Sorun” adlı bir başlık açarak fanlarla Guru’ların arasında bir köprü oluşurmaya çalışan Drake bu başlığın da artık, en azından şimdilik, işlemeyeceğini söyledi.

Yapımcılar sızıntıyı yapan çalışanı bulamadıkça hınçlarını fanlardan almaya devam edecekler gibi görünüyor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir