SimGuruKarsky’den The Sims 3 Supernatural Anlatımı

SimGuruKarsky

Thesims3.com blogunda yayınlanan, The Sims 3 Supernatural ek paketinin kıdemli yapımcılarından olan SimGuruKarsky’nin 13 Haziran tarihinde yayımladığı yazının çevirisini geç yaptığımız için üzgünüz. İşte oyunun yapımcısının gözünden The Sims 3 Supernatural!

Merhaba Sim Fanları! İsmim Kari st. John ve ben The Sims 3  Supernatural Ek Paketinin kıdemli yönetmeniyim. Bugünkü duyurudan dolayı çok heyecanlıyım ve sizinle The Sims 3’ün gelecek ek paketi ile bizleri nelerin beklediğini paylaşmak istiyorum.

Öncelikle, Moonlight Falls adını verdiğimiz pek de şüpheli olmayan Sim’lerin yaşadağı yeni bir kasaba oluşturduk. Yakında göreceğiniz gibi bu kasaba sıradan bir kasaba değil. Kasabanın sakinleri sahip oldukları eşsiz ve sihirli özellikleriyle diğer tüm Sim komşularından ayrılıyordu. Sim oluşturma ekranında, hepsinin kendine has farklı özellikleri olan, Kurt Adamlar, Periler, Cadılar ve daha ilgi çekici vampirler oluşturabilirsiniz. The Sims 3 Supernatural, keşfedilmeyi bekleyen Moonlight Falls ve sihirli yaratıkların dışında, Simlerin etkileşimi için yeni nesneler, falcı bir kadın, yeni kariyer ve beceriler ile çok daha fazlasını getiriyor.

The Sims 3’ün temel ilkeleri ve mizah korunurken Sims’in karanlık ve pis tarafını göstermek istedik. Bu paketi yapmak için yola çıktığımızda, toplumun görüş ve isteklerinden faydalanmak isteyen, benim de dahil olduğum ekibimiz bu nedenle forumlar aracılığıyla özel sorularla Sim Fanlarıyla vakit geçirdi. Sims’in orjinal yapısının yanı sıra yapımcılara seçkin içerik sağlayan, ilham kaynağı olarak Olağanüstü yaşamı (Supernatural) seçtik.  Çok büyük hikayeler, sihirli dünyalar ve onları yaşayan gizemli karakterler… Bu dünyayı Sims’e getirmek oldukça heyecan verici!

Yakında yeni içerikler ve özellikler hakkında daha fazla bilgi veriyor olacağız ama ben bu oyunu ilk defa test ederek size yeni bir kaç şeyden söz etmek istiyorum. Yeni özelleştirme seçeneklerini kullanarak , ve yeni giyim tarzlarını seçerek yeni bir sim yaratma zevkini tadıyorum. Cadılar, Kurtadamlar, Periler ve Vampirlerin modern veya klasik sürümlerinden istediğimi seçebilirim! Ben şahsen bir Kurtadam ve oldukça havalı olan doğaüstü bir çocuk sim yaratmayı seçiyorum. Örneğin çok da sevimli görünmeyen, kükreyen, her yeri tırmalayan ve etrafta kimse yokken av oyunları yapan küçük bir kurtadam çocuğu yarattım. Bunun gibi Sims hayatını daha zengin ve ilginç kılan bir kaç yenilik daha var.

Oyunu kurt adam olarak oynamanın en sevdiğim yanı ise kurtadamımı bir şeyler toplamak için ava yollamak. Bu toplanan şeylerle önemli iksirler yapılabiliyor. Hatta en güzel iksir ”Zombifaksiyon” iksiri. Bu iksir sayesinde komşum James Hoppcraft’ı bir zombiye çevirdim. İlk günlerde zombilerin yapabilecekleri şeyleri öğrenemedi. Aslında öğrenebileceği birçok gizli şeyler var. Şimdi bunları anlatmak istemiyorum. Daha sonra detaylı olarak anlatacağız.

Bu kasabada Simlerimiz yeni kasaba olan Moonlight Falls’ı keşfedecekler. Bazen evlerinde gizli şeyler bazen de korkunç şeyler yaşayabilecekler. Tabi ki de bu kasaba dolunaysız olamazdı. Dolunay geceleri ilginç yapacak değil mi?
İlk olarak kurtadam olan Simime teleskop aldım çünkü ay döngüsü Simim için gerçekten önemli. Özellikle Siminiz kurtadamsa ve dolunaylı geceyi bekliyorsa. Tüm dönüşme tamamlandıktan sonra(vücut kıllarla kaplandıktan sonra) biriyle çıkmak pek de hoş olmaz değil mi?(Ancak isterseniz başka bir kurtadamla çıkmayı deneyebilirsiniz)

Bu yazı, ilk yazılarımızdan biri olduğu için şu an pek fazla bilgi veremiyoruz. Bloglarımızı takip etmeyi unutmayınız. Lansmanları da kaçırmayın.

 

0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir