SimGuruJon ile Supernatural Hakkında Soru-Cevap

SimGuruJon

SimGuruJon, kurtadamlar üzerine odaklanmış 6 tane hayran sorusunu cevapladı. SimGuruJon, bu doğa üstü yaratığın yaratıcısının o olduğunu da ekliyor.

– Merhaba Sim Fanları! Bu şaşırtıcı soruları gönderdiğiniz için teşekkürler. Tüm sorularınızı cevaplamak mümkün değildi, ben de daha detaylıca bilgi verebileceğim soruları seçtim. İşte geliyorum! Kurtadamların yaratıcısı olarak, Bugün kurtadamlar hakkındaki soruları cevaplamak için buradayım.

Geliştirme ekibi oyun üzerine yoğunlaşmış olsa da, en kısa sürede sorularınızı yanıtlamak için elimizden geleni yapacağız. Bu nedenle bu konudaki güncellemeler için bizi takip edin!

Tüm sorularınız için tekrar teşekkürler!

1) Kurda dönüşmek tam olarak nasıl oluyor? Bunu nasıl geliştirebiliriz?

– Kurda dönüşme becerisi gizli bir yetenek olacak. Eğer bir kurtadamsanız hemen her şey otomatik olarak gerçekleşir. Kurda dönüşmenin en yüksek yeteneğine ulaşmanın yolu, kurt adamınızı sık sık ava göndermektir. Kurda dönüşme yeteneğinin bir çok avantajları vardır. En önemlisi Kurt Adam lanetini yaymaktır.

2) IGN kurtadamların diğer değişmek istemeyen simlerin koruyucusu olabileceğini belirtti. Bunu nasıl açıklayabilirsiniz?

– Bu sadece kurtadamlara özel bir yetenek değil, tüm doğa üstü yaratıklar diğer simleri korumayı teklif edebilecek.  Böylece, Koruyan-Korunan ilişkisi olacak.(Yani arkadaş listemizde, bizi koruyan ya da bizim koruduğumuz simleri, canavarları farklı bir simge ile görebileceğiz) Bu noktada korunan sim, artık daha az korkacak, kendini daha güvende hissedecek ve onları koruyan yaratıkları çağırma yeteneğine sahip olacak.

3) Bir çocuk, dolunayda kurtadam olabilir mi?

– Çocuklar kurt adam olamazlar, ama tırmalayabilirler ve av alıştırması yapabilirler.

4) Sadece erkekler mi kurt koleksiyon objelerini bulabilecek?

– Evet, sadece erkekler kurt gemlerini, metallerini ve böceklerini toplayabilir.

5) Kurt adamlar hamile kalabilir mi?

– Simler hamileyken dönüşemezler.

6)Daha çok kurt gibi görünen kurt adamlar yaratabilir misiniz? (Tüylü yüzlü)?

– Tabi ki, siminizin kurtadama dönüştüğünde nasıl gözükeceğine siz karar verebilirsiniz. Kontrol edebileceğiniz bazı yönler var:

 • Ten renklerini belirleme
 • Vücut kıllarının ve saçının rengini belirleme
 • Kulak şeklinde bir takım ayarlamalar.
 • Bir kükreme oluşturma
 • Prognatizm oluşturma (Çene çıkıklığı )

 

11 Yorum

 1. nasıl yanı çocuk simler kurt adam özeliklerini taşıcak yani parçalama tırmalama gibi ama kurt adamamı sadece dönüşmicek

  1. Çocuklar henüz tam olarak kurtadam olmayacak. Büyüdükçe kurtadam özelliklerini göstermeye başlayacak. Küçükken sadece tırmalama gibi küçük şeyler yapabilecek.

  1. Soru sorma işlemi tamamlandı. SimGuruJon’un Twitter adresinden sorabiliyorduk.

 2. bişi sormak istiyorum hani kurtadamlar(yada kadınlar) dönüşmeden önceki hallerini biz mi ayarlıyoruz? hayarlıyorsak nasıl?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir