San Myshuno’yu Gezerken Keşfedeceğiniz Dokuz Şey

San Myshuno Simlerinizin yerleşeceği sıradan bir şehir değil. Bu şehrin gerçek bir karakteristiği var. San Myshuno’nun gerçek dünyadaki favori şehirler gibi kendine has özelliğinin olmasını istedik ki Simlerinizi şehre yolladığınızda şehirdeki garip ve güzel yerleri gezerken ”Oo, bu da yeniymiş” diyebilin. Festivalleri ziyaret edebilirsiniz. San Myshuno’nun festivallerle dolu olduğunu bilmediğinizi varsayarak hatırlatma yapmak istedik. Festivaller Simlerinize yeni rekabetler, oynanacak şeyler ve hikayeler getiren geçici mekanlardır. Festivaller gurmeler, aşıklar, geekler ve hatta pazarlık ustaları için birebirdir. Her mahallede farklı bir festival bulunmakta ve festivaller sona ermeden önce Simlerinizi oralara yollayıp eğlenebilirsiniz.

Yeni yemekleri deneyin. San Myshuno’nun farklı kültürlerle donatılmış çeşitlilik yaşayan bir şehir olmasını istedik ve bu kültürlerin en can alıcı noktasında yemekler bulunuyor. Bu şehirde bir sürü yemek büfeleri bulunuyor. Ayrıca işleri kolaylaştırmak için Simlerin yemekleri deneyerek nasıl yapıldıklarını öğrenmelerini sağladık. Bu da ”Şehrin Yerlisi” hayat gayesini tamamlamayı kolaylaştırıyor. Artık Simleriniz dışarı çıkıp birbirinden güzel dünya mutfaklarını deneyebilir!

untitled

Havalı eşyalar satın alın. Festivaller eğlencelidir ancak hatıra olarak bir şeyi yanınıza alamadığınızda ne anlamı var ki? Endişelenmeyin, çözümümüz var. Her festivalde eşya, kıyafet, benzersiz parçalar ve havai fişek satan stantlar bulunmakta. Birkaç Simoleon fazla verin ve Siminize ”İşte bu festivale gitmiştim” diyebileceği bir anı kazandırın.

Kar kürelerini toplayın. Şehirde insanlar sürekli çöp atmaktadır ancak birinin atığı diğeri için önemli bir şey olabilir. Gözlerinizi dört açın ve şehirdeki karton kutuları arayın. Simleriniz yeni koleksiyonu tamamlamak için kar kürelerini toplayabilir.

Basketbol oynayın. Oyuna uzun zamandır basketbol sahası eklemek istemiştik ve bu eşya tam olarak San Myshuno’ya uyuyor. İster baharat çarşısına giderek isterseniz de çatı katlarınıza inşa ederek arkadaşlarınızla basketbol oynayabilirsiniz. Basketbol oynamak yemek büfelerinden alıp yediğiniz Samsalardan gelen kalorileri yakmak ve yeni arkadaş edinmek için harika bir yoldur.

İlginç Simlerle tanışın. San Myshuno büyüleyici insanlarla dolu. Sokakta Siminizin bahşiş vermesini bekleyen sokak sanatçıları bulunmakta. Etrafta dolaşan turistler bulunmakta ve bu Simler arasında partnerinizi hatta ruh ikinizi bulabilirsiniz. Belki de bir rakun…? Neyse, bu konu hakkında çok konuştuk. En iyisi mi San Myshuno’nun ilgi çekici Simlerle dolu olduğunu söyleyelim.

ts4_ep03_ann_lifts_05

Grafiti yapmayı deneyin. Her zaman Simlerin kendilerini ifade etmelerini ve etraflarındaki dünyayı değiştirmelerini istemiştik ve duvar resimlerinin bunun San Myshuno’ya harika oturduğunu fark ettik. Bir şeyler çizmeyi seven Simler spreylerini sallayıp halka açık yerlerde duvar resimleri çizebilir ya da hasımları tarafından çizilenleri berbat edebilir. Neden parmaklarımızın ucunda sınırsız sayıda olanak varken renksiz duvarları kabul edelim ki.

Karaoke yapın. The Sims 4: City Life’ta şarkıcılık becerisi bulunuyor ki bu da Simlerinizin şarkıları güzel ya da kötü söyleyebileceği anlamına geliyor. Simleriniz beraber şarkılar söyleyebilir ya da karaoke barına giderek karaokelere katılabilir. Her neyse… Müzik havada… her ne kadar bazen ritmi tutturamasak da.

Bir şeyleri savunun. Simleriniz San Myshuno’da politikacılık dahil üç farklı kariyer bulunmakta. Simleriniz sokaklarda protestolar yapabilir ya da kariyerlerinde yükselerek platformlara çıkıp insanlara konuşmalar yapabilirler. Güzel haberleri yayın ve San Myshuno vatandaşlarına sahip çıkın.

3 Yorum

    1. Açık dünya için alternatif işte. Yükleme ekranı çekmeden şehirdeki etkinliklere katılabiliyorsun.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir