Maxis: The Sims 3: University Eklenti Paketi ve Yeni Store Kasabası Yolda!

Maxis lansmanında The Sims 3: Seasons ve SimCity lansmanı dışında birkaç duyurunun da yapıldığını biliyoruz. Bu duyurulara göre The Sims 3 resmi bir ”online” dergi piyasaya sürecek. Bu dergi tamamen ücretsiz olacak ve Iphone gibi platformlardan girilebilecek. Dergide birbirinden farklı birçok makale olacak. Derginin çıkış tarihi hakkında ise kesin bir bilgi yok.

Monte Vista

Yine lansmandan elde edinilen bilgilere göre The Sims 3: Store üzerinden ortaçağ ve köy temalı yeni bir kasaba satışa çıkacak.

Monte Vista

Bu kasaba tarihi surlarla çevrili olacak ve yuvarlak coğrafyaya sahip olacak. Ayrıca kasabayla birlikte özel pizza yapma aleti gibi yeni eşyalar da eklenecek.

Lansmanın kapanışında ise Maxis resmen bize son eklenti paketinin University olduğunu duyurdu. Aslında resmi ağızdan açıklama olmasa bile videonun sonunda üniversite yılları hakkında konuşmaları ve arka plandan geçen bir kişinin mezuniyet kepini havaya atması bize her şeyi anlatmaya yetti. Ayrıca yeni eşya paketi olan ”90s 80s 70s” paketinin ocakta çıkacağını da hatırlatalım.

4 Yorum

  1. şey monte vista aralık ta çıkçakmış
    The Sims 3 70s 80s 90s stuff resmi logo açıklandıda boxart yok

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir