Island Paradise’ın Fragman Sarkısını Dinlemek Ister misiniz?

Her eklenti paketinde olduğu gibi The Sims 3: Island Paradise ile de The Sims 3’e yaklaşık 13 tane yeni şarkı ekleniyor. Bu şarkılardan bazıları oyun-içindeki radyo istasyonlarında çalıyor olacakken birkaçı da satın alma menüsü ve giriş ekranında çalacak. Belkide yeni eklentimizin en güzel şarkısı olan ”Upssie Bay” yani  Island Paradise fragman şarkısının full versiyonunu aşağıdaki videodan dinleyebilirsiniz.

6 Yorum

  1. Burkay sana bişi sormak istiyorum ! The Sims 3’e başlicam önceden korsan oynuyodum şimdi orjinale başlicam ve 2 plus paketinden birini seçmek zorundayım :) The Sims 3 plus Supernatural yada plus Showtime ikisini de çok sevdim sadece en çok content olan ve eğlelenceli olanı hangisi ? Ayrıca simport sadece showtime ile birliktemi geliyo ?

    1. Simport, Showtime olmasa da geliyor(diye biliyorum. Emin değilim) Ancak çok kısır oluyor Simport. Showtime sayesinde Simport üzerinden yaptığın şeyler fazladan eşya olarak ödüllendiriliyor. Showtime yaklaşık 250 adet eşyaya sahip. Bunların da bazıları Simport sayesinde geliyor. Aslında ne Showtime’ı ne Supernatural’ı çok beğendim. Her ikisi de ortalama bir paket. Eğer fantastik şeylerden hoşlanıyorsan Supernatural, daha gerçekçi bir hayattan hoşlanıyorsan Showtime almalısın diyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir