*Hatırlatma* The Sims 3: Into the Future’a 2 Gün!

The Sims 3’ün kapanış eklentisi olan ve bize geleceğin kapılarını açacak olan Into the Future 2 gün sonra ABD’de satışa çıkacak. Günümüzde yaptığımız şeylerin, gelecekteki kaderi etkikeyecek olan Into the Future’da aslında üç yeni şehir var. Bunlardan biri günümüzde iyi şeyler yaptığımızda açılacak olan ”ütopik” şehir. Bir diğeri ise günümüzde kötü şeyler yaptığımızda açılacak olan ”kaos” şehri. Sonuncu ise ne iyi ne de kötü olan, nötr şehir.

The Sims 3: Into the Future’ın Türkiye’deki mağazalarda satışa çıkacağı tarih bilinmiyor ancak oyunu D&R üzerinden ön-sipariş veren kullanıcılar oyunlarına 25 Ekim tarihinde kavuşacak. Ön-sipariş için henüz geç değil, ön-sipariş verenler ekstra içeriklerden de yararlanacaklar.

0

8 Yorum

 1. ya ben söyledim bu son günler ya yarın gelirmi annemin hotmailine msj atmışlar . 27 gelicek demişler ondan önce gelme şansı varmı?

  0
 2. Burkay ya ben şey sorcam: Ek paket alıcam ama hangisini alsam bilmiyorum.Late night kullandım ama sarmadı ben daha çok mutlu mesut denek yapabileceğim mutlu ve huzurlu simler istediğime karar verdim ne önerirsin aklımda generetions var sma onun boyutu fazla kasıyor diyolar alırsam d&rdan alıcam orjinal.Aklımda World…. Var işte generetions var ısland paradise var seasons ve pet oynadım seçemedim pişman olurmuyum acep diye kara kara düşünüyorum kusura bakma uzun oldu umarım okur ve cevaplarsın

  0
  1. Mutlu mesut bir aile istiyorsan, seçmen gereken eklenti Generations. Ancak bu paketin getirdiği yenilikler biraz az ama yine de söylediklerine göre seni tatmin edecektir.

   0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir