Gamescom’da Büyük Bir The Sims Duyurusu Olacak!

Daha önceden Gamescom’a The Sims Mobile, The Sims 4 konsol sürümü ve The Sims 4: Toddler Eşya Paketi tanıtımı için katılacağını açıklayan Maxis konferansta ayrıca heyecan verici bir duyuru yapacağını da açıkladı.

Eğer bu açıklama halihazırda bilinen The Sims 4’ün konsol sürümü ya da mobil sürümüyle ilgili değilse- ki öyle değil gibi görünüyor- yarın büyük ihtimalle The Sims 4: Pets Eklenti Paketi‘nin duyurulacağını söyleyebilriz.

Bakalım, saatler sonra her şey ortaya çıkacak. Hatırlatma olarak EA Games’in Gamescom konferansının TSİ 19:30’da başlayacağını ve yayını sitemizden canlı olarak izleyebileceğinizi söyleyelim.

0

12 Yorum

 1. Haziranda demiştim ben Gamescom 2017de pertsi duyurcaklar diye. Neyse bahsi ben kazandım yaşasın beleş oyun :D!

  0
  1. Ben de duydum şu an çok heyecanlıyım. Ve kötü olursa diye korkuyorum. Ama Sims 4 ün bir yerde patlama yapıp iyileneceğini biliyorum.

   0
 2. Yorumumu niye siliyorsunuz acaba.Saygı da kusurda işlemediğim halde yorumumun silinmesini hiç de iyi karşılamıyorum şuanda.

  0
  1. Selam, en son bir yorum 6 gün önce silinmiş. O yorum da zaten spam’mış. Yorumunun silindiğini sanmıyorum. Muhtemelen sen yorumunu tam yollaya bastığın sırada bir terslik olmuş.

   Yorumunu tekrardan yazarsan sorun olacağını zannetmiyorum. =)

   0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir