EA, The Sims 4: Get To Work Eklenti Paketini Duyurdu

Oyunun ilk eklenti paketi olan The Sims 4: Get To Work resmi olarak duyuruldu. Bu eklenti paketiyle oyuna 3 tane yepyeni aktif iş seçeneği eklenecek ve kariyer mekanlarının olduğu yeni bir alan olacak. Ayrıca simlerinizin yeni hedefleri olabilecek. Ama bu sadece buz dağının görünen yüzü… Hatta simleriniz kendi çabasıyla ve parasıyla ilerletebileceği bir iş yeri açabilecek.

The Sims 4: Get to Work eklenti paketini buradan satın alabilirsiniz.

15821613504_cfb7bf41a2_c

 

 

16418114666_f1591cfb8c_c

16442104821_aa521ec63d_o

 • Doktor: Simlerimiz artık doktor olabilecek ve diğer simlerin hayatlarını kurtarabilecek, hasta simleri iyileştirebilecek, acil ameliyatlara girebilecek ayrıca The Sims’de bir ilk: hastanede bebek doğurtabilecekler!

16256067538_731a2be6ef_o

 • Polis: Simleriniz Suç mahallinde inceleme yapabilecek, simleri sorgulayabilecek, suçluları tutuklayabilecek ve polis akademisi öğrenciliğinden Polis Şefliğine kadar terfi alabilecek.
 • Bilim Adamı: Bilim adamları günlerini deli işi icatlarını yaparak geçirebilecek ve şeytani icatları için eşsiz numuneler toplayabilecekler. Bilim adamı siminiz bir karar vermeli: İcatlarını yoldaş simlerine yardım amaçlı mı yoksa işkence amaçlı mı yapacak?

16257967117_2d8e798acf_o

 • İstediğiniz kadar ve istediğiniz çeşitte iş yeri kurabileceksiniz. Örnek olarak fırın, kıyafet mağazası, sanat galerisi, kitapçı ve benzerleri. Build Mode sayesinde iş yerlerinizi istediğiniz yönde geliştirebileceksiniz. Hangi eşyaları satacağınızı seçebileceksiniz, çalışanlarınızı yönetebileceksiniz.
 • İş yerlerinin bulunduğu bir kasaba da oyuna eklenmiş olacak. Bu kasabada hastane, karakol ve fen laboratuvarı bulunacak. Ayrıca simlerinizin başarılarına ulaşmasını sağlayacak bir sürü yeni eşya da gelecek. Bir de kasabada iş yerlerinin bulunduğu bir bölüm de bulunacak.

15821355454_2ba6924a7b_o

 

 • Ayrıca oyuna simlerinizin kazanabileceği yeni yeteneklerde gelecek. Bu yeni yetenekler: Photography (Fotoğrafçılık) ve Baking (Pişirme). Simleriniz bu yetenekler sayesinde bir sürü para kazanabilecek.
 • Uzaylılar: Bir de oyuna uzaylılar gelecek! Bakalım hangi simlerin gerçekten bu dünyadan olmadığını bulabilecek ve yeni uzaylı mekanlarını keşfedebilecek misiniz?

Eklenti paketi satışa sunuldu.

 

 

56 Yorum

 1. Aslında alabilmen gerek originden bildiğim kadarıyla amazonda satılıyor ordan almayı dene birde istersen:S Benim garibime giden sims kaç senedir var ama hiç böyle gelmemezlik görmemiştim Türkiye’ye ben şahsen Türkiye’den almayı tercih ederim. Ama oynamakta istiyorum. Mayısa kadar bekliycem inşallah Türkiye ye gelir.

 2. Ben oyunu orjinal olarak aldım yani Sims 4 ü. Get To Work ya da Outdoor Retreat paketlerini korsandan alsam sorun yaşar mıyım sizce ? (Belki ddaha korsanları çıkmamıştır ama çıkınca)

 3. Arkadaşlar gitti gidiyor sayfasında origin ve steam oyunlarının şifrelerini satan bir sayfa var omgameshop adında. Ben sims 4 ana oyunu ordan aldım şimdi de ek paketi alacağım. Çok memnun kaldım. Oyunu yüklemek için gerekli olan redeem code 5 dakika içinde elinizde oluyor ve orjinal. Hem de fiyatlar çok daha uygun. Tavsiye ederim.

 4. Arkadaşlar biraz amatör bir soru olacak ama sims 4 get to work U sims 4 olmadan çalıştırabiliyomuyuz as sonra babamla media marka gideceğiz ya sims 4 alıcam yada sims 4 get to work sims 4 olmadan çalıştırıyorsa onu alacağım birde sims4 olmadan çalıştırıyorsa saç Kıyafet herşey var dimi ev falan yine yapıyoruz eksik bile yok

  1. Ne yazık ki Sims 4 olmadan hiçbir ek paketi veya eşya paketi çalışmıyor, ancak Sims 4’te gereken herşey var, merak etme ;)

 5. ben bugün mediagetten the sims 4 get to work indirdim 10.77 gb oyun gayet sorunsuz açıldı dili rusca bi türlü ingilizce olmadı netdende araştırmama rağmen regeditteki dedikleri şeyide yaptım yine olmadı diğer dil paket dosyalarını sildim ingilizce haricinde bu sefer oyun yine rusca ama yazılar gözükmüyo bu sefer 2 çiftim hazır ama daha evi build edemedim bile eşyaların menunun her şeyi full rusca

 6. merhaba. sism 4 get to work e ayrıyeten bir key gerekiyormu ? yoksa zaten orjinal lisanslı the sims 4 var. üzerine ek olarak kurunca get to work için seriale gerek kalmıyormu ?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir