Daha Ucuza Nasıl The Sims 4 Get Famous Alınır?

Bildiğiniz üzere 16 Kasım tarihinde The Sims 4 Get Famous çıktı. Size önceden Origin üzerinden nasıl daha ucuza alabileceğinizi anlatmıştım. Bilmeyenler BURAYA tıklayarak o rehbere bakabilirler. Fakat bu sefer size bu sefer daha uyguna nasıl alabileceğinizi anlatacağım. Bu seferki sitemiz CD Keys.

İlk olarak alacağımız siteye üye olmamız gerekiyor. Sitenin sağ üst bölümünden üye olabilirsiniz. Daha sonrasında ise alacağınız oyunu sitede bulmanız gerekiyor. Sitenin üst kısmındaki arama kutucuğuna “The Sims 4 Get Famous” yazıyoruz. Ve işte oyun karşımızda.

Üstüne tıklayalım. Ve karşımıza oyunun sekmesi açılacak.

Göreceğimiz üzerine oyunun fiyatı 30.29 USD yazıyor. (Bu fiyatlandırma 22.11.2018 tarihi için geçerlidir. Zamanla farklılık gösterebilir.)

Sepetimize ekliyoruz ve sepetimizi açıyoruz.

“PROCEED TO CHECKOUT” butonuna basıyoruz. Artık yavaş yavaş karşımıza ödeme sayfası çıkıyor. Aşağıdaki resimde gördüğünüz ekrana kişisel bilgilerimizi dolduruyoruz.

Ödeme yöntemimizi seçiyoruz.

Oyunumuz ve fiyatı doğru mu kontrol ediyoruz.

 

Ve işte ödeme sayfası. Buraya kart bilgilerimizi yazıyoruz. (Hiçbir sorun olacağını düşünmüyorum ve çok kullanılan bir site. Fakat şunu da şurada belirtelim: Sitemiz hiçbir sorundan sorumlu değildir.)

Ödeme işlemimiz bitti!

Siteye üye olurken kullandığınız mail adresine bir mail gelecek. Bu mailde yer alan “Download” kısmına basıyoruz.

Karşımıza telefon numarası kısmı geliyor. Merak etmeyin sadece onay için, herhangi bir şey olmayacaktır. Numaramızı yazıyoruz ve “SMS” seçeneğini seçiyoruz. Size bir SMS gelecektir. Onu karşınıza çıkan alana yazacaksınız.

Ve işte bitti. Karşınızda oyun kodunuz. Yedek olması için bir fotoğrafını çekmenizi öneririm.

Origin’i açıyoruz ve yukarıdan “Origin” => “Redeem Product Code…”a basıyoruz. Karşınıza bir kod yazma yeri çıkacak. Oraya size gelen kodu yazıyorsunuz. Karşınıza oyunun aize ait olup olmadığını anlamanız için bilgi bölümü çıkıyor.

Doğru oyun ise “Confirm” tuşu ile onaylıyoruz.

 

 

Ve sonunda oyun artık kütüphanenizde. Tek yapmanız  gereken bilgisayarınıza indirmek. Şimdiden hayırlı olsun! ? ?

 

Bir Yorum

  1. Fullprogramindir.com sitesinde Sims4 + Bütün paketler ( oyuna gelmiş geçmiş bütün ek paket demek )
    ücretsiz 29 GB oyun dün indirdim oynuyorum şuan 1 pakete 200 lira deymez

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir