Build the Snow Park

Bu rehberimizin konusu da, The Sims Freeplay’in görevlerinden birisi olan Build the Snow Park görevidir. Aslında oldukça basit olan bu görev, bazen gözden kaçabilen detaylardan dolayı insanlar için zorlayıcı olabiliyor.

Görevin Türkçe İsmi: Kayak Merkezi İnşa Et

Yapılışı:

İsminden de anlayacağınız üzere, bu görevi başarı ile tamamlamak için bir adet kayak merkezi inşa etmeniz gerekiyor. Ancak çoğu insan bu merkezi nereye inşa edeceğini bulamadığından bu görevde zorlanıyor. Haritanın sol tarafında olan bölümde bir adet dağ göreceksiniz. Bu dağın üstünde de kayak yapan bir erkek ve bir kadın figürü fark edeceksiniz. Daha sonra burada kayak merkezi inşa edebilirsiniz. İnşa süresi ve ücreti oyundaki durumunuza göre değişkenlik gösterecektir. Daha sonra bu kayak merkezinde kayak ve hockey yapabilirsiniz!

İyi Eğlenceler!

15 Yorum

 1. Merhaba saimlerim Hikmet oynayabiliyo ancak kayak yaptırmıyorum bir uyarı çıkıyor yardımcı olurmusunuz

 2. Saimlerim Hikmet oynuyo yazmıştım:) simlerim hokey oynuyo yazmak istemiştim. Uyarıyı yazıyorum: your sim cant access the mountain and use the toboggan because the ski lift is locked and the key is missing! Rumour has it the key was accidentally dropped in amongst the figure skating medals.
  Hit the hockey rink and practice figure skating until your sim finds the key to the ski lifts

  Şimdiden teşekkür ederim 30. Level dayım

 3. Yaa bende o görewde kaldm komşunn snowparkndayım dünden beri kayak yaptırıym olmuo yanlşmı yaptryom acaba bide bn merdiweni de yerlştrmdm hala :(

  1. Snow Park’a bastığında ice skating yapma seçeneği çıkmalı. Sen anahtar bulma görevinde misin?

 4. perform a warm up on an ice hockey rink in a neighbors snow park görevindeyim ama komşularımda kayak merkezi olan kimse yokki :(

 5. Snow park’ı inşa edemiyorum. “You can’t start building. Because sim town is already under construction in simtown” diye bir uyarı çıkıyor. Visit to snow park görevini de yapamıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir