Bring a Toddler in to the Pool

The Sims Free Play oyunun yapılması gereken görevlerinden birisi de “Bring a Toddlar in to the pool” adlı görevdir. Bu yazımızda bahsi geçen görevin nasıl yapıldığına ilişkin bilgiler vereceğiz.

Görevin Türkçe İsmi: Yürümeye yeni başlamış bir bebeği (Yani Toddler) havuza sokun.

Yapılışı:

Yürümeye yeni başlamış bir bebeği elbette ki yetişkinlerin kullandığı havuzlara sokamazsınız. Onlar için özel olarak dizayn edilmiş bir havuza ancak bebeği sokabilirsiniz. Bu yüzden satın alma menüsünden çocuklara özel olan kısma girip, çocuk havuzu satın almalısınız. Daha sonra bu havuza Toddler’i koyduğunuzda göreviniz tamamlanmış olacaktır.

İyi Eğlenceler!

4 Yorum

  1. dediklerinizin aynısın yaptım havuz aldım toddşeri havuza soktum 3 seçeneğin hepsini yaptım fakat görev tamamlanmıyor . eksik olan ne ??

    1. Burada yanlış demişler aslında görev şöyle bir yetişkini havuza sokuyorsun sonra bir çocuk getiriyorsun çocukla havuzun içindeki yetişkine tıklıyorsun sonra play in the Pool seçeneğine tıklıyorsun

  2. Uff öyle dil önce yetişkin Simi havuza sokun sonra (elmas yetişkinin uzerindeyken) todle yani çocuğa basın ilgili secenek çıkıyor yani sims çocuğu havuzda kucağında oynatacak bu kadar insanlara yanlış bilgi vermeyin

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir