Bebek Yapmak

The Sims Freeplay’de bebek yapmak oyunun PC ve konsol versiyonu olan The Sims 3’le benzerlik gösteriyor. İşte The Sims Freeplay’de bebek yapmak için izlemeniz gereken adımlar.

 • İlk olarak Simleriniz evli olmalı ve iki kişilik yatağa sahip olmalı. Ayrıca bebeğiniz için önceden bir beşik almalısınız.
 • Simlerinizin kendi aralarında romantik etkileşimler yapmasını sağlayın.
 • Daha sonra Simlerinizi bir süre öpüştürün.
 • Bu işlemlerden sonra Simleriniz romantik sekmesinde ”Try for Baby” seçeneğini açmış olmalı. ”Try for Baby” diyerek bebek yapabilirsiniz.
 • Bebek yaptıktan sonra bebeğini büyütmek için doğum günü pastası satın almanız yeterli olacaktır.

——-

Oyundaki herhangi bir görevde takıldıysanız. Menüdeki ”The Sims Freeplay” bölümündeki ”Görevler” kategorisindeki görev çözümlerine göz atabilirsiniz.

Arkadaşlar The Sims Freeplay hakkında herhangi bir sorunuz varsa lütfen: http://www.simdunyasi.com/soru-cevap/index.php adresine sorunuz

923 Yorum

 1. Merhabalar lütfen bana yardımcı olun bir türlü evlendiremiyorum simslerimi seviyem doldu ama be romantik tıkladığımda romantik bir ortam istiyor Ne yapmam gerekiyor kısaca anlatırmısınız?

   1. sevgili yap aynı eve taşı romantik olunca propose e bas düğün eşyaları al ve oldu

  1. Herkese merhabalar bende ilk evlendiremiyordum hatta daha dün evlendiler hatta aynı eve taşındılar evlendiremeyen herkese söylüyorum ilk önce … active tasks yazan yere tıklayıp olan görevlerinizi bitiriyorsunuz ve önemli görevler başlıyor ilk önce adım adım money grows on tree görevini yapıyorsunuz o görev bittiğinde ise loves in the air görevine başlıyoruz görevi adım adım yerine getirirseniz be romantic butonuyla evlendirebilirsiniz evlendirmek için uzun bir süre be romatic yapıp duruyoruz ve çıkacak olan evlilik teklifi butonuna tıklıyoruz ilk yüzüğünüz bedava olacaktır ama birdahakilerde fiyatları yükseliyor dikkat edelim bazen simler kabul etmeye biliyor ama ilk teklifi kabul ederler.

 2. search bookshelf bu bolumu nasil gecicem yemek pisiriyorum ama ilerlemiyo bitirlu

 3. Bebek yapma gorevi geldi ama children storu acamiyorum gorevi yapin diyo onu yapmam icinde besik lazim yardim edin

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir