Ambitions

 

The Sims 3 Ambitions, The Sims 3’ün ikinci eklenti paketidir. Ambitions ile birlikte artık Sim’lerimiz birer itfaiyeci, mucit, doktor, özel dedektif, stilist, dövmeci, hayalet avcısı ve heykeltraş olabiliyor. Ayrıca bu işleri yaparken Sim’lerimizi biz yönetiyoruz. Onların kariyerinde nasıl iyi(ya da kötü) olacaklarını tamamen biz seçiyoruz. Ayrıca yepyeni Twinbrook kasabası da oyunumuza ekleniyor. Twinbrook kasabasının bir bölümü tamamen bataklık içinde kalmışken diğer kısmı ise gayet modern bir görünüm sergiliyor. Ayrıca oyuna eklenen yepyeni eşyalar, kıyafetler ve saçlar ile de Sim’lerimize istedikleri hayatı sunabiliyoruz.

Artılar:

 • İlk defa Sim’lerimiz bir işi yaparken onları kontrol edebiliyoruz.
 • Kasabanın kahramanı olun. En iyi itfaiyeci, doktor, stilist, dövmeci, heykeltraş, hayalet avcısı, dedektif  olun
 • Sim’inizin bir işte nasıl olacağına siz karar verin. Bir kahraman ya da bir şeytan artık bu seçim sizin elinizde
 • Sim’lerinizi Twinbrook’u keşfetmeye çıkarın. Kıyafetlerini değiştirmek için Stilist binasına ya da çamaşırlarınızı yıkamak için çamaşırhaneye götürün
 • Tüm yeni becerilerin tadını çıkarın.

Resimler:


Fragman:

 

Sistem Gereksinimleri:

PC için:

 • CPU(İşlemci): (XP) 2.0 GHz P4 işlemci ya da dengi; (Vista ve Windows 7) 2.4 GHz P4 işlemci ya da dengi
 • RAM: (XP) 1 GB RAM; (Vista ve Windows 7) 1.5 GB RAM
 • HARD DISK: En az 2,5 GB, ekler için en az 1 GB alan daha(The Sims 3’le birlikte 8.6 GB yer kaplar)
 • EKRAN KARTI: DirectX 9.0c destekli en az 128 MB ekran kartı

 

Mac için:

 • CPU(İşlemci): Intel Core Duo işlemci
 • RAM: 2 GB RAM
 • HARD DISK:En az 2,5 GB, ekler için en az 1 GB alan daha(The Sims 3’le birlikte 8.6 GB yer kaplar)
 • EKRAN KARTI:  ATI x1600 ya da  Nvidia 7300 GT ayrıca en az 128 MB Ekran kartı rami gereklidir. Intel içinse X1300 gereklidir.

 

 

29 Yorum

 1. burkay benim simim mimar ve ne zaman çizim masasını kullanmasını istesem misssing texture çiziyor. neden farklı şeyler yapamıyor?

  1. Bende de Missing Objects diye bir şey çıkıyor, bazen. Sanırım bu bir oyun hatası :(

 2. Burkay bi ek paket almak istiyorum ne önerirsin?
  (Not: starter pack almayı düşünüyorum bir de seasons var bunların dışında olursa sevinirim :) )

  1. Aslında direkt bir şey söylemem doğru olmaz. Çünkü tam olarak oyundan ne beklediğini bilemem. Eğer direkt oyuna etki edecek yenilikler istiyorsan Generations veya Ambitions alabilirsin. Ha, ben macera istiyorum dersen World Adventures(benim favorim) Island Paradise ve University Life oldukça eğelnceli olacaktır.

 3. Burkay bir şey daha sormak istiyorum :
  Diyelim ki ben starter pack aldım.Bunu sims 3’ün sitesine kaydederken nasıl kaydedicem. Hepsini ayrı ayrı mı? Yoksa starter pack diye mi? Sormamın sebebi sims 3’ü kaydettiğimizde 1000 simpoint veriyor ya. Yararlanabilirmiyim acaba?

   1. Burkay abi bende sims 3 starter pack var. origine kayıt ederken bir tek sims 3 kayıt oldu ve bana simspoint gelmedi sebebi ney??bide ben hangi 2sini alayım:
    World advencture
    Show tıme
    generatıos
    ambitions
    hepsini incelemesine baktım fakat karar veremedim…

    1. Starter Pack’te vermiyor maalesef sim point :( Ancak üzerinde bedava sim point içerir diyorsa oyunu TS3:Store’a kayıt ettir.
     Generations dışında hepsinin bir teması var aslında ancak Generations oyuna genel anlamıyla yenilikler getiriyor. Bence bu bakımdan Generations güzel. Diğerleri içinse yorum ypamak oldukça zor ancak ben en çok WA’yı beğenmiştim.

     1. Çok sağol WA’yı kesin alıcam 3ünlede opitipiti yaparım artık :D
      Sevgili oyuntaşlarım iyi oyunlar:)

 4. Ben de sims 3 almıştım fakat simpoint gelmemişti sitede THE SIMS™ 3 STORE DIGITAL SERVICES AGREEMENT diye bişey var onu mu kabul edicem? :D

 5. Bide Redeem Free Simpoints diye bir yer vardı profilde içinde THE SIMS™ 3 STORE DIGITAL SERVICES AGREEMENT ne işe yarıyor? :/

  1. Merhaba eklenti paketi hakkında danışacaktım. Bende şuan pets, seasons ve island paradise var (her ne kadar oynayamasamda) şimdi bir ek paket daha almayı düşünüyorum Supernatural mı Ambitions mu önerirsiniz acaba? Bu iki paket arasında çok kaldım ikisinini de araştırdım ettim ama şimdi elimdeki olan paketlerle hangi paketin daha uyumlu olacağı konusunda bi fikir belirtirseniz sevinirim

 6. Bu eklenti paketi hiçbir yerde satılmıyor her sayfada ” stokta Yok ” yazıyor ??

 7. bende ana oyun üzerine kurulu late night var aynı yerden generations’u da aldım ama simsin haritasını bozdu. toprak olan heryer gri. defalarca silip geri yükledim hep aynı neden olabilir acaba?

 8. Merhaba,, bende Sims 3’nin ambitions eklenti paketi var ama iş yerlerinin içini göremiyorum neden olabilir acaba biliyor musunuz ?

  1. Selam, her iş yerinin içini maalesef göremezsiniz. Sadece itfaiye ve stilist binasının içini görebilirsiniz. Dedektiflik, hayalet avcılığı ve iç mimarlık ise serbest meslek durumunda.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir