Add a Sim to town

The Sims Freeplay bize 16 Simle aynı anda oynama imkanı sunuyor. Önceleri en fazla 8 adet Sime sahip olabiliyorken güncellemelerle bu sayı 16’ya çıkmıştı. Şimdi ise kasabamıza yeni bir Sim eklememizi gerektiren ”Add a Sim to town” görevine  gözatacağız.

Görevin Türkçe İsmi: Kasabaya yeni bir Sim Ekle

Nasıl Yapılır: Öncelikle ”Edit Town” menüsüne geçmeliyiz. Daha sonra kasabadaki hernangi bir evi seçerek (+) işaretine basmalıyız. Daha sonra o eve yarattığımız ya da var olan herhangi bir Sim’i ekleyebiliriz. Böylece ”Add a Sim to town” görevini tamamlanmış olacaktır.

181 Yorum

 1. Add a sims to town gorevinde yeni ev inşa edip sim ekledim ama gorev olarak kabul etmedi.ne yapmam lazim

 2. slmlar..ascilik guncellemesinden sonra oyun a yeni sim ekleyemiyorum 31 lvlim 23 sim olmam gerekiyor cogu öldü 16 sim kaldı ;(

 3. Ev alıyorum ama içine sım ekleyemiyorum neden olabilir add New sım butonuna basamıyorum ?

  1. Seviyelerin sim sınırları var
   Örn:19. Seviyede en fazla 17 sim alabilirsin.
   daha fazla sim almak için level atlamak gerekir bu atlamak gereken seviyeler birden fazla olabilir.

 4. Daha yeniyim level 6dayım ve benden 3. bir sim eklememi istiyor ama hiçbir yerde bulamadım edit town menüsünü de bulamadım nasıl yapabilirim? :(

  1. Açmadığını evlerin bir tanesinin üzerine tıkla istediğin ve paranın yettiği bir evi al süresinin dolmasını bekle ev tamamlandığında üzerindeki yeşil insan resmine tıkla önüne ”add new sim” seçeneği çıkacaktır ona tıklayarak yeni sim yaratabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir