The Sims Freeplay Bebek Yapmak

The Sims Freeplay’de bebek yapmak oyunun PC ve konsol versiyonu olan The Sims 3’le benzerlik gösteriyor. İşte The Sims Freeplay’de bebek yapmak için izlemeniz gereken adımlar.

 • İlk olarak Simleriniz evli olmalı ve ”Love bed” adlı yatağa sahip olmalı. Ayrıca bebeğiniz için önceden bir beşik almalısınız.
 • Simlerinizden birini uyumaya gönderin(Yatağa basıp ”Sleep” seçeneğini seçin) Daha sonra evli olduğunuz diğer Simi yatağa çağırın(Evli olduğunuz Sime basıp ”Play in Bed” deyin)
 • İşlem bittikten sonra Simlerinizi öpüştürün.
 • Bu işlemlerden sonra Simleriniz romantik sekmesinde ”Try for Baby” seçeneğini açmış olmalı. ”Try for Baby” diyerek bebek yapabilirsiniz.
 • Bebek yaptıktan sonra bebeğini büyütmek için doğum günü pastası satın almanız yeterli olacaktır.

208 Yorum

 1. Yaaa ben yapamadım beşik aldım simleri evlendirdim yatağı bulamadım birde simi yatağa gönderiyorum diğer sime bastığımda o simi yönlendiriyor play in bed demiyor.Acaba bana yatağın resmini veya videolu anlatım yapabilir misin?

 2. Ya burkaycım ben çok fazlasıyla romantik etkileşim yaptım ama olmadı Try for baby çıkmadı resimli anlatım yapıp linkini atar mısın?Yani beni geç bir sürü kişinin sorunu var resimli anlatırsan nerede hata yaptığımızı anlarız.Lütfen istediğimi yapar mısın?

 3. Ya burkaycım ben çok fazlasıyla romantik etkileşim yaptım ama olmadı Try for baby çıkmadı resimli anlatım yapıp linkini atar mısın?Yani beni geç bir sürü kişinin sorunu var resimli anlatırsan nerede hata yaptığımızı anlarız.Lütfen istediğimi yapar mısın?

  1. Dediğim gibi anlatılacak pek fazla bir şey yok. Her şey tamsa ve hala bebek olmuyorsa ailedeki Sim sınırına ulaşmış olabilirsin. Ayrıca beşiğe basıp LP ile de bebek yapabilirsin.

 4. Ya benim simlerimde evli besikte var o kadar etkilesim yaptirdim hala try for baby cikmadi. Sim sayisinada ulasmadim 2 sim var imkansiz yani. Lp ile falanmi yapiliyor artik

  1. Eğer bebek olmuyorsa LP ile da yapabilirsin. Beşiğe tıkladığında ilgili seçenek çıkacaktır.

     1. Ama o çocuk görevini yapmadan olmuyo acil bişeyler yapmam lazım bi saatim kaldı

 5. slm bebegi birturlu buyutemiyorum dogumgunu pastasi kapali gibi duruyo nerden alabilirim onu? grace stor gibi bisi demissin burkay ama o store’a nerden ulasicam onu bulamadim! yardimci olurmusun:)

 6. Ya try for falan yazmıyo beşiğin üstüne tıklıyorum ama bi yazı çık mıyor uf gerekli olan herşeyi yaptım ama bebek olmuyor:(

 7. Ya ben Love Bed’i alıcak param yok :( Başka bir yatakta olmaz mı? hemde beşik alacağım için :/

 8. Birsürü ekin büyütüp Love Bed ‘i aldım ama hiç Play İn The Bed diye birşey çıkmıyor :(

  1. Artık öyle bir seçenek çıkmıyor. Direkt romantik etkileşimler yap ardından try for baby seçeneğine bas.

   1. WooHoo,Ber romantic seçeneklerini çok kez yaptım ama “Married” kısmı gri ve yaptığım hiçbirşeyin etkisi olmadı

 9. Ya burkay benim iki kişilik yatağım var beşiğimde var romantik etkilişimde yapıyorum sims sınırı deme 6 kişiyim napcaam baby seçeneğ. Çıımıyo

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir