The Sims 4’e Yeni Güncelleme Geldi[1.44.83.1020]

Geçtiğimiz günlerde The Sims 4’e bahçıvanlık becerisini geliştiren, oyuna camdan çatılar ekleyen ve oyunu genel olarak The Sims 4: Seasons Eklenti Paketi’ne hazırlayan büyük bir güncelleme gelmişti. Ne yazık ki bu güncelleme oyundaki hilelerin birçoğunu bozmuş ve hatta şöminenin yanmaması gibi çok komik hatalar da oluşmuştu.

Yaklaşık bir haftadır bu konu üzerinde çalışma yapan The Sims ekibi yeni bir güncelleme yayımlandı. Bu güncelleme sayesinde şöminenin yanmama sorunu ortadan kaldırıldı ancak oyunu bozan ve düzgün çalışmayan bazı hileler oyundan kalıcı olarak çıkartılmak zorunda kaldı.

Ayrıca yapımcı ekipten Grant Rodiek, ilerleyen zamanlarda hileleri ”resmi” hale getirmek istediklerini söyledi. Yani hileleri oyunun Ayarlar menüsüne direkt olarak ekleyerek hilelerin kullanımı kolaylaştırmak istediklerini söylemiş oldu.

Güncellemeyi yapmadan önce oyununu bozma ihtimali olan modları ve CC’leri bir süreliğine oyununuzdan kaldırmayı unutmayın. Ayrıca güncellmeyi yaptıtkan sonra Türkçe yamayı da baştan kurmak zorunda kalacaksınız.

Mutlu Simlemeler!

11 Yorum

  1. Sims 4 Orjinal olmayanlar için 1.44.83.1020 güncellemesi skidrow games sitesinde bulunuyor googleye yazın bulursunuz.

  2. Güncellemeyi an itibari ile indirdim lakin 2 saat diyor internet sorunum yok bu kadar büyük bir yama mı acaba ?Sizde de aynı durum oldumu ?

  3. Güncellemeyi yapmama rağmen bu sefer modlarım çalışmıyor. Ne yapmalıyım

  4. Ben korsan indirdim benim oyunda şömineler yanıyordu bu bahsettiğiniz güncelleme çıkmadan önce indirdim acaba nerden indirdiğimize göre mi değişiyor

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir