The Sims 4’e İtfaiyeciler ve Hacizciler Geliyor!

Herkesin de bildiği gibi diğer The Sims oyunlarında olup maalesef serinin dördüncü oyununda eksikliğini çok çektiğimiz bir özellikti itfaiyecilerin ve hacizcilerin olmaması. Hatta The Sims 4 ilk çıktığı zamanlarda birçok Simmerın Simlerinin de bu yüzden ölmüşlüğü var. Neyse ki artık bir güncelleme ile geri geliyorlar!

İlk olarak hacizcilerle başlayalım. Her ne kadar onlar hakkında çok fazla bilgi paylaşmamış olsalar da, faturalarınızı birkaç gün ödemezseniz, evinize eşyalarınızı almak üzere geleceklerini açıkladılar. Hacizciler başlangıçta Discover University ile gelmişti ancak sadece üniversite eğitim borcunuz varsa ve ödemezseniz görünüyorlardı.

İtfaiyecilere geçecek olursak, onlar hakkında da maalesef çokça bilgi alamadık fakat bir yangın durumu görmüş olduk. Bir yangın başladıktan sonra iki itfaiyecinin yangın için gelmesi amacıyla bir alarm çaldı ve sonrasında “İtfaiye İstasyonunu Ara” isminde bir seçenek çıktı.

Canlı yayın üzerinden belirttiğimiz yangın anını aşağıdan izleyebilirsiniz.

2 Yorum

  1. EA ve Maxis ne kadar erkenci. Biz bir 6 yıl daha beklerdik hiç sıkıntı değil :p Ama şaka bir yana gerçekten güzel görünüyor itfaiyeciler. Hacizcileri zaten The Sims 3 ve The Sims 4 Discovery University’den biliyoruz yine aynısı olur büyük ihtimalle. Umarım oyuna hırsızlarıda eklerler artık. Ben onu seviyordum. Ve bana göre The Sims 4’ün kalan diğer eksikliği ise Create Style. Bu iki şeyi güncelleme ile getirsinler başka birşey istemiyorum herhalde :D

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir