The Sims 4’e Cadılar mı Geliyor?

Geçtiğimiz günlerde The Sims ekibi, sene sonu gelmeden yeni bir paralı paket çıkaracaklarını belirtmişti. Herkes bu paketin ne olacağını merak ederken SimGuru’lardan ipuçları gelmeye başladı.

Öncelikle SimGuruMorgan, Twitter adresinde şöminede yanan ateş görüntüsü paylaştı. Bildiğimiz gibi cadılar genellikle evlerini şömine ışığıyla aydınlatıyor. Bir süre sonra da külahta bir dondurma görüntüsü paylaştı. Dondurma tabii ki herhangi bir anlama gelmiyor ancak külahı tam olarak cadı şapkasına benziyor.

SimGuru’ların daha önceden bu tür ipucu içeren paylaşımlar yaptığını biliyoruz. SimGuruKate ve SimGuruMorgan paylaşımların herhangi bir şey ifade etmediğini açıkladı ancak Simciler bu görüntülerin cadılarla ilgili bir şey ima ettiğinden emin.

Bahsi geçen görseller:

 

2 Yorum

  1. Tamam, yaşam biçimlerini tek tek ele aldıklarında nasıl şeyler yaptıklarını, yapabileceklerini Vampires ile görmüştük ama tek tek Game Pack olarak satmak biraz açgözlülük.
    Cadılar gelmese bile Medieval veya Nobility temalı bir paket gelecek gibi.
    Sanırım Sims ekibi gizliden gizliye Sims 5 üstüne çalışmaya başladılar ve aşırı uğraş gerektiren paketler çıkarmak niyetinde değiller artık.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir