The Sims 4 Jungle Adventure Duyuruldu!

Biraz önce The Sims 4 için kış aylarında çıkacağını öğrendiğimiz ve bizlere World Adventures’ı anımsatan ancak bu kez macerayı Dünya’nın farklı bölgelerinden ziyade ormanın kalbinde yaşayacağımız Jungle Adventure Oyun paketi  duyuruldu.

Ormanda geçecek olan birçok maceranın yanında  fragmandan gördüğümüz kadarıyla nefes kesici manzarasıyla Selvadorada’yı oyunlarımıza ekleyecek bu pakete sahip olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Fragman:

Keşfedecek yeni bir şey mi arıyorsunuz? Hatta biraz egzotik bir şey? Artık daha fazla aramanıza gerek yok çünkü bugün sizlere 27 Şubatta çıkacak olan The Sims 4 Jungle Adventure’ı tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.

The Sims 4 Jungle Adventure’da siminizi gizemli bir maceraya atabilir, bilinmeyen kültürleri keşfedebilir veya benzersiz vahşi doğayla baş başa kalabilirsiniz. İşte Simlerinizin keşfedeceği eğleneceler için size bir ipucu!

Bu pakette Simleriniz Selvadorada isimli uzak bir ülkeye seyahat ediyor olacaklar. Orada ormanları keşfe çıkabilir, antik kalıntıları toplayabilir gizli havuzları bulmak gibi bir çok şey yapabilir.  Ancak daha fazla eğlence için şehirde bulunan antik tapınağı ziyaret edip buranın gizli odalarını keşfe çıkabilir ve çeşitli hazine ya da çok daha korkunç şeyler bulabilir. Aman ha tuzaklara dikkat edin!

Çılgın maceralardan ziyade rahatlamayı mı tercih ederdiniz? Öyleyse Simleriniz Salvadorada’nın yerel yiyecekletini tadabilir, canlı müzik eşliğinde dans pistine atlayabilir ya da kendilerini yerel kıyafetlerle donatabilirler. Ayrıca kıymetli nesneleri kazıp inceleyebilir evlerinde komşularına caka satmak için yanlarında bile götürebilirler. Peki bu nesnelerin içinden antik, güzel ya da mistik bir şey çıkarabilecekler mi? Kim bilir belki üçü birden çıkacaktır ancak siz yine de birtakım sinir bozucu sahtekarlıklara dikkat edin.

Şimdi tüm bu söylediklerimizin kulağa epey eğlenceli geldiğini biliyoruz ancak her maceranın ucunda birazcık da tehlike vardır. Salvadorada’ya olan geziniz sırasında, Simlerinizin arılara, zehirli örümceklere ve diğer ölümcül yaratıklara karşı dikkat etmeleri gerektiğini unutmayın. Artı tehlikeli doğal elementlere de dikkat edin! Sakın uyarmadı demeyin!

Görseller:

ts4-gp06-quiz-question-vine-covered-obstacle (1)

ts4-gp06-quiz-question-what-do-you-value

ts4-gp06-quiz-question-dream-adventure

ts4-gp06-quiz-question-find-artifact

ts4-gp06-quiz-question-mysterious-temple

ts4-gp06-quiz-dead-result

ts4-gp06-quiz-hunter-result

ts4-gp06-quiz-academic-result

ts4-gp06-quiz-one-of-the-locals-result

Peki sizler 27 Şubat’ta satışa sunulacak olan The Sims 4 Jungle Adventure Oyun Paketi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizimle mutlaka paylaşın! =)

9 Yorum

  1. Aklıma World Adventures ilk çıktığında hunharca piramit keşfettiğim günler geldi, anılar…

  2. Ouuuuuuuu güzelmiş.. 60 üro olmasa bari.. Şu DLC’leri bi eklemediler Origin access’e :(

  3. Bence güzel olabilir hatta çok güzel duruyo fakat bu da vampirler uzaylılar ve restorant işletmeciliği gibi sıkabilir. Ama dans animasyonları çok güzelmiş çok ihtiyacımız vardı.

  4. tam uğur böceği kara kedi hikayesinde uygun gidiyor :D tapınak istiyordum çıktı teşekkürler ea :D

  5. bence hem expantion packler hem gamepackler hemde stuff packlar arasında en iyi paket.Tamam cats and dogs da güzeldi de o zaten çıkması gereken bir şeydi.şehir büyük ihtimalle küçük olacak ama detaylar felan çok hoşuma gitti.Ayrıca bu paketle Oasis spring e piramit yapabilirim :) Süper.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir