The Sims 4: Parenthood Oyun Paketi Duyuruldu

The Sims 4: Parenthood Oyun Paketi

The Sims 4: Parenthood Oyun Paketi gündelik yaşamı değiştirecek birkaç önemli özellik getiriyor. Küçük Simleriniz, isyankar ergenler ve kardeşlerini döven toddler’lar gibi yeni aktiviteler sayesinde hiç olmadıkları kadar yaramaz olacak. Ama endişelenmeyin! Yetişkinlerin geliştirebileceği Ebeveynlik Becerisi tüm problemlerin hakkından gelecektir.

Her şey burada bitmiyor tabii! Ebeveynliğin uzun dönem sonuçları da var ve bu sonuçlar oyuna yeni eklenmiş olan ”Karakter Edep Özellikleri”ni doğrudan etkiliyor. Eğer Simleriniz çocuklarına masayı hazırlama, geğirmeme, küfür etmeme ya da pırtlatmama  gibi iyi terbiye aşılarsa çocuklarınız, hayatlarının geri kalanını sonsuza kadar etkileyecek pozitif kişisel özellikler elde edebilir. Eğer iyi bir terbiye verilmezse, her şey tam tersine dönebilir ve ortaya felaket sonuçlar çıkabilir.

Her şey geleceği etkileyecek ciddi konular hakkında değil tabii ki. Çocuklar, kardeşleriyle veya ebeveynleriyle yapmak için eve proje ödevleri getirebilecek. Bu proje ödevleri bahçe roketleri, patlayan volkanlar gibi komik ve daimi eşyaların kilidini açacak. Ayrıca, geleceğin tıp personelleri oyuncak ayılarının üzerinde stetoskop becerilerini de geliştirebilecek. Oyuna eklenen yeni kıyafet stilleri ve harika aile eşyaları evinizi hiç olmadığı kadar içten bir ev yapacak.

The Sims 4: Parenthood Oyun Paketini satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Fragman:

19 Yorum

 1. İsim seçimini çok kötü yapmışlar Begenmedim müzükte çok sıkıcı bence ismi The Perfect Family Olsaydı Daga güzel olurdu çok fazla etkilemedi çok fazla eşya görüyorum eşya pakedi gibi

  1. Selam, Eco Living eşya paketinin geçmiş zamanı konu alması kararlaştırıldı. Bu yüzden çamaşır makinesi tarzı şeyler Eco Living’le gelmeyecek. Muhtemelen bu pakette de o tür eşyalar yer almayacak.

 2. Neden heyecanlanmadım ya ; _ ; nedense sims 4 e ait bütün umutlarım tükenmiş gibi hissediyorum, ne yaparsa yapsın beni etkilemiyor.. sanırım hala şu yükleme ekranları sinirimi bozuyor, sims 3 le kıyaslandığında çok yetersiz

  1. Yükleme ekranları bencede çok sinir bozucu fakat sims 3 nekadar açık dünya olsada aşırı derecede optimizasyon ve çeşitli büyük hataları vardı yapay zekası berbat. iğrenç bir oyundu. Sims 4 City Living paketinde apartmanlarda bari komşumuza 2 uğramak için yükleme ekranı çıkmasa çok iyi olurdu oyunu pek etkilemezdi. bence

 3. Sims 3’ün Generations eklentisi ayarı bir şey olacak belli. Bu tür eklentileri sona saklayıp şöyle dört mevsim olaylarına giren bir eklenti şahane olur..

  1. merhaba.
   Oyunum orjinal değil benim de.
   Youtube’da AzraSimmer diye bir kız var.
   O, gayet güzl anlatmış nasıl olacağını.
   Tüm sürümlere uygun, bowling stuff ve vampires paketlerini de içieriyor, toddlers da var :)

 4. çıktığı gün indirdim. açıkçası gerçekten güzel. hakkını vermek lazım. fragmanda neredeyse paketteki ile pek benzemiyor. herkese öneririm:)

 5. Herşey muhteşem fakat city livingde apartmanlar arası yükleme ekranı gelmese dahada çok iyi olacak gerçekçiliği bozuyor yahu yokmu bir çare şu yükleme ekranlarına )::

 6. sanki daha güzel olabilirdi :( boling stuff gibi boş gözüküyor gibi geldi. ikisini birleştirselerdi keşke :( göreceğiz bakalım, iniyor :)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir