Ana Oyun

 The Sims 4

222

The Sims 4 hayatı daha önce hiç olmadığı gibi oynamanızı sağlayan bir sosyal simülasyon oyunudur. Artık Simlerimizin kalplerini, vücutlarını ve beyinlerini yaratıp, yönetebileceğiz. Onlara eşsiz evler inşa edebilecek, Simlerin hayatlarını yönetip onların hikayelerini keşfedip sonuçlarını keyif alarak izleyebileceğiz. ”CAS” ekranında Simleri dokunuşlarla ince ince ayarlamak gibi, ”Hızlı İnşa Menüsü” sayesinde zorlu şeyleri sezgisel ve eğlenceli yollarla yaratma gibi yenilikçi oyun yapıları ile karşılaşacağız. Aynı zamanda tüm dünyaya en sevdiğimiz tasarımlarımızı yepyeni yollarla paylaşıp, onlara ilham verebileceğiz.

Özellikler:

Yepyeni Simler: Simlerin kalplerini, vücutlarını ve beyinlerini yaratıp, onları yönetin.

Zeka: Simleriniz hiç olmadığı kadar gerçekçi davranacak ve hareket edecek. Aynı anda birkaç şey yapabilecek, duygularını vücut dillerine yansıtabilecekler.(Yürüyüşleri vs.) Onların kişisel özelliklerini, isteklerini, hayatta en çok neyi keşfetmek istediklerini, sosyal becerilerini, mesleki yaşamlarını ve anılarını seçebileceksiniz.

Duygusal Derinlik: İlk defa Simlerin derin duyguları olacak. Simleriniz 15 taneye kadar farklı ruh hallerine sahip olabilecek. Simler bu ruh hallerine girerken başka Simlerden, eylemlerden, olaylardan, anılardan ya da hatta Simleriniz için seçtiğiniz kıyafetlerden ve eşyalardan etkilenecek.

Yenilikçi Oyun Malzemeleri: CAS ve inşa modu hiç olmadığı kadar gelişmiş, eğlenceli ve sezgisel hale getirilmiş. Bu malzemeler size Simleri yaratmakta tamamen özgürlük ve hassaslık vermeyi ve rüyalarınızın evini kolaylıkla yaratmayı vaat ediyor.

Canlı Mahalleler: Birçok farklı doğal ortamdan ve yaşam alanlarından birini seçin. Capcanlı grafikler evlerinizi aydınlatacak.

Harika Ödüller: Deneyleri bitirip, koleksiyon malzemelerini toplayıp ve ”achievement”leri yapıp yepyeni eşyalar, yaşam özellikleri ve kıyafetler elde edin.

Tasarımlarınızı Paylaşın: Oyununuza yeni bir güzellik getirmek için insanların yaptığı tasarımları indirin ya da kendilerinizkini paylaşarak ünlü biri olun.

Fragmanlar:

*Türkçe Altyazılı Tanıtım*


 

Görüntüler: 

Sistem Gereksinimleri(Minimum)

İşletim Sistemi: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8 veya Windows 8.1

İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000 veya dengi bir işlemci. (Kendi içerisindeki grafik birimi kullanılacaksa, 2.0 GHz Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 veya dengi bir işlemci.)
Bellek: 2 GB RAM

Depolama Alanı: 9 GB oyun için ve güncelleme – kayıt gibi bölümler için de 1 GB fazladan boşluğa ihtiyaç var.
Ekran Kartı: 128 MB Video RAM’li ve for Pixel Shader 3.0 destekli olması gerekiyor. Desteklenen kartlar: NVIDIA GeForce 6600 veya daha iyisi, ATI Radeon X1300 veya daha iyisi, Intel GMA X4500 veya daha iyisi
Ses Kartı: DirectX 9.0c destekli olmalı
DirectX: DirectX 9.0c destekli olmalı

131 Yorum

  1. arkadaşlar bilgisayarımın özelliklerini pek bilmiyorum ama demosunu çok iyi çalıştırdı acaba oyunun full versiyonunu alırsam bir sorunla karşılaşırmıyım

  2. ya ben indiremedim nasıl indirebilirim başka site varmı
    yada originden nasıl indircem üye girişi istiyor

  3. Oyunu aktif hale getirmek için internet bağlantısı gerekiyormuş şuan oynayamıyorumm

    1. Evet, maalesef ilk girişte internet gerekli. Oyunun kutusunun arkasında da yazıyor.

  4. Sims 4 ü orjinal sürümünü alırsam hile yapabilir miyim? İnternetten oyunu indirmeye çalıştım ama maalesef olmadı… :(((

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir