Ana Oyun

 The Sims 4

222

The Sims 4 hayatı daha önce hiç olmadığı gibi oynamanızı sağlayan bir sosyal simülasyon oyunudur. Artık Simlerimizin kalplerini, vücutlarını ve beyinlerini yaratıp, yönetebileceğiz. Onlara eşsiz evler inşa edebilecek, Simlerin hayatlarını yönetip onların hikayelerini keşfedip sonuçlarını keyif alarak izleyebileceğiz. ”CAS” ekranında Simleri dokunuşlarla ince ince ayarlamak gibi, ”Hızlı İnşa Menüsü” sayesinde zorlu şeyleri sezgisel ve eğlenceli yollarla yaratma gibi yenilikçi oyun yapıları ile karşılaşacağız. Aynı zamanda tüm dünyaya en sevdiğimiz tasarımlarımızı yepyeni yollarla paylaşıp, onlara ilham verebileceğiz.

Özellikler:

Yepyeni Simler: Simlerin kalplerini, vücutlarını ve beyinlerini yaratıp, onları yönetin.

Zeka: Simleriniz hiç olmadığı kadar gerçekçi davranacak ve hareket edecek. Aynı anda birkaç şey yapabilecek, duygularını vücut dillerine yansıtabilecekler.(Yürüyüşleri vs.) Onların kişisel özelliklerini, isteklerini, hayatta en çok neyi keşfetmek istediklerini, sosyal becerilerini, mesleki yaşamlarını ve anılarını seçebileceksiniz.

Duygusal Derinlik: İlk defa Simlerin derin duyguları olacak. Simleriniz 15 taneye kadar farklı ruh hallerine sahip olabilecek. Simler bu ruh hallerine girerken başka Simlerden, eylemlerden, olaylardan, anılardan ya da hatta Simleriniz için seçtiğiniz kıyafetlerden ve eşyalardan etkilenecek.

Yenilikçi Oyun Malzemeleri: CAS ve inşa modu hiç olmadığı kadar gelişmiş, eğlenceli ve sezgisel hale getirilmiş. Bu malzemeler size Simleri yaratmakta tamamen özgürlük ve hassaslık vermeyi ve rüyalarınızın evini kolaylıkla yaratmayı vaat ediyor.

Canlı Mahalleler: Birçok farklı doğal ortamdan ve yaşam alanlarından birini seçin. Capcanlı grafikler evlerinizi aydınlatacak.

Harika Ödüller: Deneyleri bitirip, koleksiyon malzemelerini toplayıp ve ”achievement”leri yapıp yepyeni eşyalar, yaşam özellikleri ve kıyafetler elde edin.

Tasarımlarınızı Paylaşın: Oyununuza yeni bir güzellik getirmek için insanların yaptığı tasarımları indirin ya da kendilerinizkini paylaşarak ünlü biri olun.

Fragmanlar:

*Türkçe Altyazılı Tanıtım*


 

Görüntüler: 

Sistem Gereksinimleri(Minimum)

İşletim Sistemi: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8 veya Windows 8.1

İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000 veya dengi bir işlemci. (Kendi içerisindeki grafik birimi kullanılacaksa, 2.0 GHz Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 veya dengi bir işlemci.)
Bellek: 2 GB RAM

Depolama Alanı: 9 GB oyun için ve güncelleme – kayıt gibi bölümler için de 1 GB fazladan boşluğa ihtiyaç var.
Ekran Kartı: 128 MB Video RAM’li ve for Pixel Shader 3.0 destekli olması gerekiyor. Desteklenen kartlar: NVIDIA GeForce 6600 veya daha iyisi, ATI Radeon X1300 veya daha iyisi, Intel GMA X4500 veya daha iyisi
Ses Kartı: DirectX 9.0c destekli olmalı
DirectX: DirectX 9.0c destekli olmalı

142 Yorum

 1. Şimdi ben kararsız kaldım.University Life eklenti paketini mi alsam yoksa sims 4 mü?Lütfen yardımcı olun.Ben simste genelde eşya ve dış görünümlere çok dikkat ederim.Bunun için eklenti paketi düşünüyordum.Ama 4 te çok iyi görünüyor.Yardım!!

  1. Selam Zeynep, kendi fikrimi söyleyecek olursam University Life çok gereksiz. Onun yerine The Sims 4 çok daha iyi bir seçim :)

 2. Peki sims 4 de toodlerlık ve havuzlar yokmuş galiba oyunda sonradan düzeltilecekmiş

 3. Arkadaşlar çıkış tarihi belli Yabancı ülkelerde 2 Eylülde çıkacak.Ve sakın tedirginleşmeyin Türkiye’ye 1 yıl sonra değil 5 Eylül’de geliyor. <3 ^,^

 4. Çok büyük tereddüt ediyorum sims 3 serimi yoksa sims 4 serimi en iyisi burdakiler alsın güzelmi değilmi söylesin:))

 5. Ya ne biliyim sims 4 te elbette gelişme var ama :S sims 3 ü aratırcak gibi geliyo.Toddler işi cidden moralimi bozdu.Havuzda.Ama duygulara cidden çok uğraşmışlar.CAS sisteminide tabi ki beğendim.Böylelikle simi insana benzetmek kolay olucak.Sadece demosunda renk paleti yok.Bakıcaz artık

 6. Lütfen yardımcı olun ! Sims 4 ün gerekenlerine baktığımda önerilen 4(ram) diyo ama minimum 2 (ram) diyo benim bilgisayarımda 3(ram) minimum olanı kabul edermi ?

 7. Ben korsan alıyorum pazartesi sims 4’ü almaya gitsem çıkmış olurmu yoksa 1 -2 gün sonra mı gideyim ?

  1. Türkiye’de 5’inde çıkıyor resmi olarak korsan yerlere düşeceğini sanmıyorum hemen.

 8. Çok özür dilerim bir soru daha sormak istiyorum :) Ben size yanlış söylemişim bi anda sims 4 ün eylülün 5inde çıkacağını unuttum ben peki eylülün 5 inde almaya gitsem hemen çıkmış olurmu korsanda ?

  1. abi ben indirecem ama şifreli çıkarsa rar dosyası çünkü aynı siteden bir oyun indirmiştim gb si fazlaydı şifreli çıktı silmek zorunda kldım

 9. oyun 2 gun sonra çıkacak zaten bekleyin 2 gun 3. gunde tüm internette bulunur şimdiden indirmeyi deniyoruz survey murvey çıkıyor bunun nedeni oyun daha çıkmadı

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir