The Sims 4: Vintage Glamour Eşya Paketi

The Sims 4’ün dokuzuncu eşya paketi olan Vintage Glamour satışa çıktı.

The Sims™ 4 Vintage Glamour ile birlikte Simleriniz lüks bir yaşama merhaba diyor. Simlerinize birbirinden şık klasik kıyafetleri ve aksesuarları denetin. Daha sonra da beyhudelik masasında makyaj yapın. Siminizin evini yüksek kalitedeki mobilyalar ile döşeyin ve hatta bir uşak tutun.

The Sims 4: Vintage Glamour’u satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Özellikler:

Holywood’tan esinlenerek tasarlanmış zamana meydan okuyan klasik kıyafetleri Simlerinizde deneyin. Parıl parıl parlayan elmas takılar ve büyüleyici saç stilleri sayesinde nereye giderseniz gidin tüm bakışlar Siminizin üzerinde olacak.

Yepyeni beyhudelik masası. Simleriniz dışarı çıkmadan önce beyhudelik masasını kullanabilir ya da çekiciliklerini artırmak için pratik yapabilir.  Tüm gece boyunca silinmeyecek sayesinde Simlerinizi tamamen yeni bir görünüme kavuşturun.

Kişisel uşak tutun. Zili çalın ve iş süresince kalıcı olarak evinizde kalan uşak ayağınıza gelsin. Uşaklar yemekleri yapar, ortalığı süpürür, ziyaretçileri karşılar ve istenilen hemen hemen her şeyi gerçekleştirir. Uşaklarınızı zaman zaman övmeyi unutmayın çünkü bu onların işleri daha hızlı yapmasını ve Siminizin de daha lüks bir yaşam sürmesini sağlar.

Görseller:

Fragman:

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir