The Sims 4: Toddler Eşya Paketi Detayları ve Fragmanı

Adından da anlaşılacağı üzere oyuna henüz yeni eklenen toddler yani yeni yürümeye başlayan çocuk evresine odaklanan The Sims 4: Toddler Eşya Paketi resmi olarak duyuruldu.

Paketi buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Detaylar:

  • Bücürükleriniz için tilki ve renkli peri kostümleri gibi birbirinden tatlış kıyafetlerden birini seçin. Ayrıca kıyafetlerin yanı sıra her zevke uygun saç stilleri de bulunmakta.
  • Top havuzu, yeni kaydıraklar, rengarenk tüneller sayesinde eğlence hiç eksik olmayacak. Hatta bücürükleriniz yeni oyun sahasını sular altında kalmış bir gemi enkazına ya da galaksileri keşfedecekleri birer uzay aracına dönüştürebilecek.
  • Bücürükleriniz artık arkadaşlarını çağırarak oyun buluşmaları ayarlayabilecek ve bu sırada aileler de çocuklara yemek yaparak, onlara hikayeler anlatarak ve onlarla zaman geçirerek ilişkilerini iyi yönde artırabilecek.

Görüntüler:

Fragman:

 

5 Yorum

  1. Ayrıca paket için 3 gün sonra Twitch üzerinden bir canlı yayın yapılacak ve Gamescom’a katılan ziyaretçiler oyunu özel alanlarda oynama fırsatı yakalayabilecek.

  2. Çok güzel herşey yeni kıyafetler,saç stilleri,oyuncaklar :) ama keşke bütün herşey güncelleme ile gelseydi

  3. 2020 kadar bu oyunun yani Sims 2,5 (sims4) oynamıyorum.
    GTA gibi bir oyun yap ea Sims 5 öyle birşey bekliyorum açık dünya

  4. ben daha ilk kez bu siteye girdim sims4 bende var ama sadece ana oyun toodlerlde varda ben şaşaırdım hileleler felan baya hoşuma gitti toodler ek paketinede bu site olmasa öğrenemeyecektim ama burda ücretli gene demi ek paketler ve indiriliomu?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir