The Sims 4: Moschino Eşya Paketi Tanıtıldı

Moda Tutkusu

Moschino popüler kültürün podyum ile buluştuğu yerdir ve yaratıcı yönetmen Jeremy Scott “alaylı” dizaynlarıyla Moschino’yu öne çıkarmaktadır. Özel tasarlanmış Sims kıyafetlerinin hangisinden başlasak bilemiyoruz. En iyisi mi bu markaya özel bomber ceket ve turuncu botlarla başlayalım. Ya da Mary Jane tarzı ayakkabılardan mı başalsak. Yoksa Moschino ayısı ile süslenmiş elbiseden mi? Bu arada Simlerinizin fotoğraf stüdyolarını dekore edebilmeniz için sürpriz eşyalar da sizleri bekliyor. Bu paketi satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Çalış, çalış!

Fotoğraflardan bahstmişken Simlerinizin artık “freelance” moda fotoğrafçısı olma şansını yakalayabileceğini söyleyelim. Daha önceleri “freelance” kariyeri oyuna eklenmişti ancak Moschino Eşya Paketi tamamen kendine özgü bir şey sunuyor. Simleriniz iş fırsatlarını yakaladıktan sonra verilen görevleri nasıl yapacağına kendileri karar veriyor: Simlere çeşitli kıyafetler giydirip fotoğraflarını çektikten sonra son teslim tarihinden önce çekilen fotoğrafları müşterilere onaylatmaları gerekiyor. Fotoğraf çekerek, çeşitli filtreler uygulayarak, fonu ayarlayarak ve hatta telefonlarından özçekim yaparak bile Simleriniz fotoğrafçılık becerilerini geliştirebilir.

Tabii ki bu anlattıklarımız buz dağının yalnızca görünen kısmı. Bu yüzden heyecanınızı yitirmeyin ve The Sims 4: Moschino Eşya Paketi’nin PC ve MAC için çıkış tarihi olan 13 Ağustos 2019’u ve Playstation 4 ve Xbox One için çıkış tarihi olan 03 Eylül 2019’u bekleyin. Ayrıca 3 Eylül 2019 tarihinde The Sims Freeplay’e ve 11 Eylül 2019 tarihinde The Sims Mobile’a Moschino koleksiyon ürünleri eklenecek.

Özellikler:

Moschino ve The Sims –  The Sims oyunundan esinlenerek hazırlanmış kıyafet koleksiyonundan ya da ikonik Mochino koleksiyonlarına dayanarak hazırlanmış kıyafetler arasından seçim yaparak modaya olan sevginizi gösterin.

“Işıltılı” Bir Meslek Edinin – Freelance moda fotoğrafçısı olarak Siminiz harika fırsatlar sayesinde kariyerinde başarının basamaklarını tırmanabilecek. Koleksiyon tasarımı yapmayı öğrenip size en uygun konuyu seçin ve ardından doğru açıları bularak cesur ve havalı pozları yakalayın.

Stüdyo Kurun – Spot ışıkları kadar başarma baskısının da hissedildiği stüdyonuzu hayata geçirin. İlham perinizi bulmak için stüdyonuzu resimlerle,  dekorlarla, mobilyalarla ve kişiliğinize özgün ince dokunuşlarla süsleyin.

 

Görüntüler:

Fragman:

10 Yorum

   1. O figürlü kıyafetleri ve üstleri kesin öyle yaptılar zaten. Basit basit parçalar hepsi.
    Eşya paketi alanın ya aklı yoktur ya da iyi bir CC klasörü.

 1. Yani adamlar inatla istemediğimiz şeyler veriyor 2020 mi de ne olacak merak ediyiyorum sims 4 silip kökten yapmalılar sims 3 satın aldım ve şu an onu oynuyorum sims 4 te yer kaplamasın diye originden sildim umarım sims 5 böyke olmaz

 2. Bende ana oyun ve Vampires dlc’si vardı, Birde şunu tüm exp ile oynayayım dedim korsan indirdim. Ne mi oldu tam 1 hafta sonra oyun kurudu bitti. Benim zamanında oynayıp da en keyif aldığım The Sims 2’ydi

  1. Bunlarda ayı oyuncağı var ben ona isim olarak Aleyna tilkinin ayısı koyardım
   aklıma o geldi nedense

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir