The Sims 4 Laundry Eşya Paketi Çıktı!

The Sims 4’ün topluluk tarafından yaratılmış ilk eşya paketini buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Simleriniz ne zamandan beri aynı kıyafetlerle hayatlarını sürdürüp temiz ve ferah kıyafetlerden yoksun kalıyor? Kısa bir süre sonra yani 16 Ocak’ta simlerin özlemini duyduğu o temiz kıyafetlere kavuşmalarını sağlayacak Laundry Eşya Paketi geliyor! Bu paket; 6 ay boyunca 6 anket ile birlikte dünyanın dört bir yanındaki inanılmaz toplululuğumuzun paketin ismi, teması, oynanış özellikleri hatta logosuna kadar verdikleri kararlar doğrultusunda oluşturuldu. Sizleri bu geliştirme aşamalarına dahil etmek oldukça müthiş bir yolculuktu. Ve bugün sonuçları sizlerle paylaşmaktan daha da mutlu olamazdık.

The Sims 4 Laundry Eşya Paketi ile bilrikte Simleriniz belki de en rahatlatıcı ev işlerden birinin tadını çıkarıyor olacaklar: Çamaşır yıkamak. Simler evlerine yeni ve köpüklü çamaşır ve kurutma makinelerini koyacak ve böylece daima en iyi ve en parlak çamaşırları giyiyor olacaklar! Temiz havayı tercih eden simler içinse, kıyafetlerindeki kirleri, açık havada çitileyerek arındırmaları için çamaşır leğeni ve ardından da sakince rüzgarda kurumalarını izleyerek, çitilerlerken harcadığı çabaları takdir edecekleri bir çamaşır ipi de mevcut.

Çamaşır yıkamayı sevmiyor musunuz? Sorun değil! Siminizin evlerini doğayla birmiş gibi hissettirecek köy esintilerini siminin evine taşıyacak yeni taşra temalı eşyalar ile döşeyin. Tüm bu eşyalar arasında; ahşap masalar, hasır mobilyalar ,renkli kilimler, çiçek dolu sepetler ve çok daha fazlası var!

Siminiz yeni kıyafetlerin hayalini mi kuruyor? Pekala; tamamıyla yeni, güzel, çiçek desenli ve taşra temalı kıyafetler ile kendilerini kesinlikle çok daha şanslı hissedeceklerdir. Ayrıca yeni zahmetsiz saç stilleri ile daha rahat bir görünümün de keyfini çıkaracaklar.

Peki tüm dünyada 16 Ocak’ta çıkacak olan The Sims 4 Laundry Eşya Paketi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizimle paylaşmayı unutmayın!

7 Yorum

  1. Paket gerçekten çok iyi oyun geliştikçe daha gerçekçi hal almaya başladı üstümüzdekileri yıkayacaksak o zaman üstünüzde ki kıyafetleri çıkarıp mı yıkayacağız orasını pek anlamadım

    1. Çok mantıklı bir noktaya değindin yalnız :D Büyük ihtimalle 5 tane farklı kıyafet seçebiliyoruz ya onlar olur üstlerinde ya da üstlerindeki kıyafetleri çıkarmaz diğer kıyafetlerini yıkarlar

  2. Güzel bir paket fakat daha gerekli ek paketler var mesala universty life gibi. Laundry stuff pack oyuna gerçeklik katması için çok güzel bir paket ama ısland paradise,supernaturel gibi paketlerde istiyoruz EA

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir