Sim Dünyası

Sim Dünyası, 2011’in Kasım ayından beri sizlere hizmet veren The Sims ve SimCity sitesidir. Bu web sitesinin amacı The Sims’ten SimCity’den ve diğer Sim Oyunlarından gelen son gelişmeleri olabildiğince hızlı olarak ziyaretçilere aktarmaktır.

Henüz, yeni bir site olmamız nedeniyle elbette ki yaptığımız bazı hatalar olmuştur ve olacaktır da ancak biz hiçbir zaman Türkiye’deki diğer The Sims siteleriyle yarış içine girmedik. Her ne kadar bazı kişiler bizden rahatsız olup site ismimizi ve içeriklerimizi SimsTR adresinde yasaklasalar bile.

Az önce de dediğim gibi amacımız hiçbir zaman yarışmak ve bir şeyler kanıtlamaya çalışmak olmayacak. Aynı zamanda ziyaretçilerimizin kendilerini özgür hissetmeleri için site içi kurallarını olabildiğince aza indirmeye çalıştık.  Oyun içi problemlerinizi her zaman cevaplamaya çalıştık ve birçok rehber hazırladık. Gerektiği zamanlar videolara Türkçe altyazı ekledik ve incelemeler hazırladık. Daha nice Sim oyunlarındaki gelişmeleri sizle paylaşmayı umarak bizi bugüne kadar takip etmiş olan tüm ziyaretçilerimize çok teşekkür ediyoruz.

 Sim Dünyası

5 Yorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir