Showtime

The Sims 3 Showtime Eklenti Paketi, The Sims 3’ün altnıcı eklenti paketidir. Ayrıca üçüncü eklenti paketinin yani Late Night’ın devamı niteliğinde sayılabilir. Bu eklenti paketiyle birlikte artık Sim’lerimiz birer şarkıcı, akrobat, DJ ve birer sihirbaz olabilirler. Ayrıca Showtime Eklenti Paketi’yle birlikte ilk defa The Sims 3’e online özellikler de geliyor. Artık Simport adı verilen bir ortamda Sim’lerimizi paylaşıp, duvarlarmıza bir şeyler yazıp, hikayelerimizi paylaşabiliriz. Ayrıca bu eklenti paketi için reklam yüzü olarak Katy Perry kullanılmıştır. Hatta Katy Perry için özel bir koleksiyon sürüm bile duyrulmuştur.

Artılar:

 • Sim’leriniz birer şarkıcı birer sihirbaz birer DJ ya da birer akrobat olabilirler. Ayrıca Sim’leriniz diğer Sim’lere bunları sergileyebilirler
 • Yeni online özellikler. Simport ile birlikte artık kendi duvarınıza sahip olacaksınız
 • Arkadaşlarınızı kendi şehrinize Simport özelliği ile davet edin
 • Kendi sahneni yarat. İster sisli bir ortam, ister modern bir ortam

Resimler

Fragman:

 

Türkçe Altyazı:

Çıkış tarihi: 6 Mart 2012

39 Yorum

 1. Ben şu an limited edition aldım oynuyorum ve öneririm çok zevkli ama daha sokak şarkıcısıyım :) Evimin arkasına sahne eşyalarını dizdim ve çok zevkli alın bence ;)

 2. Ben Sims 3 Showtime oynuyorum ama nasıl sahneye çıkacağımı bilmiyorum söyleyebilir misiniz?

  1. Bilgisayarınızdaki ”Professions” seçeneğinden ”Singer” yanı şarkıcılık kariyerine girin ve daha sonra kendinizi geliştirin. Sonra haritada mekan sahiplerinin Sim’leri kahverengi olarak gözükecek. Onlara giderek iş koparmaya çalışabilirsiniz.(Şarkıcı yerine akrobat ya da sihirbaz da olabilirsiniz)

 3. bende istiyorum ama bulamıyorum türkiyede çıktımı söyleyin nerden aldınız kolayca bulabilirmiyim çok güzel gözüküyo lütfen cevap

 4. hayır cd’cilerde varmıdır onu soruyorum yine cevap lütfen çünkü ben bikaç yere baktım bulamadım varsa nekadardır? ohh 62 tl mi cd2cilerdedemi bukadar ?

  1. Sanırım baktığın CD’ciler korsan oyun satan yerler. Korsan oyun satan yerlerde 10TL veya daha ucuza The Sims 3: Showtime’ı bulabilirsin.

 5. sürekli cevap vardiğin için teşekkürler bu oyunu çok seviyorum hatta bi tek bu oyunu oynuyorum

  1. Zaten güncellemesi yapması gerek. Önceki sürümlerin yenilenmeden oyunu kuramazsın.

 6. nasıl böyle büyük konserler yapabiliyoruz sahneye çıkmayı biliyorumda işimdede ilerledim ama hiç büyük konser olmadı

 7. bide nasıl arkadaşlarımızın şehirine gönderebiliyoruz (çabuk yazarsanız mutlu olurum)

  1. Nasıl olduğu hakkında bilgim yok ancak Simport özelliği üzerinden yapılabiliyor.

 8. mekan sahipleriyle konuşup anlaşıyorum belirli bir saat veriyor ve sahneye çıkıyosun ama resimdekiler kadar büyük ve özel olmuyor resimdekiler kadar olması için belirli bir seviye varmı çünkü oyunu ilk çıktığı andan hemen sonra aldım ama bu zamana kadar hiç resimdeki gibi olmadı acaba arkadaşımızın şehirine gittiğimizdemi oluyor çünkü arkadaşımızın şehirinde daha çok ünlü oluyoruz

 9. ben the sims 3 showtime da nasıl cariyer yapacağımı bulamıyorum bana yardım edebilirmisiniz

  1. Bilgisayardan ”Professions” kısmından seçebilirsin mesleğini ve daha sonra mekan çalışanlarıyla konuşup halka gösterilerde bulunabilirsin.

 10. Ben bir sey soracaktim da sizce showtime’dan daha iyi bir eklenti var mi lutfen yardimci olursaniz cok sevinirim.Simdiden tesekkurler.

  1. Showtime’dan daha iyi birçok eklenti var bence. World Adventures, Late Night, Seasons, Pets.

 11. Sey yani anlatmak istedigim sey korsan olarak 2 eklenti paketini ayni anda birlikte kullanabilirmiyiz.

 12. Merhaba.Ben korsan sims 3 aldım ana oyununu.Eklentisinide korsan aldım ana oyun orjinal olmadığı için eklenti yüklenmiyo acaba ne yapabilirim?

  1. Oyunun beta sanırım internette araştırma yaparak oyunu nasıl full sürüme geçirebileceğine bakabilirsin.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir