Seasons

The Sims 3: Seasons

  Bilgiler:

 • Simlerinize dört mevsimin aktivitelerini yaşatın: Siminize bir iglo, korkunç bir kabak veya kaykay yaptırın ya da yeni havai fişeklerin tadını çıkarın. Simlerinize yılın her zamanında muhtemeşen aktiviteler yaptırın.
 • Mevsimsel festivallere katılın: Kış festivalinde Siminize kartopu dövüşü yaptırın. Yazın gelişini Simlerinizin suratlarını boyayarak kutlayın. Siminizi ilkbahar partilerinde coşturun ya da sonbahardaki festivallere katılın.
 • Hava koşullarıyla tanışın: Yeni hava efektleri sayesinde Simleriniz havanın bulunduğu duruma göre tepki versin. Mesela Siminiz yazın bronzlaşabilir, sonbaharın yağmurlu günlerinde bir şimşek tarafından ziyaret edilebilir ya da kışın soğuk günlerinde üşütebilir
 • Yaşamınızı  geliştirin: Yeni tarifler sayesinde kabaklardan pasta yapın ya da evinizi tamamı yeni eşyalarla döşeyin. Her mevsim için ayrı ayrı yapılmış onlarca eşyaya sahip olun. Yaz aylarına bronz girmek için bir solaryum makinesi satın alın ya da tatil ruhunu evinizi ışıklandırarak yaşayın.
 • Yeni mevsimlik kıyafetlerin tadını çıkarın. Soğuktan korunmak için eldivenlerinizi takın, paltonuzu giyin ve karın tadını çıkarın. Yağmurlu havalarda yağmurluğunuzu ve şemsiyenizi yanınıza almayı unutmayın. Ve tabii ki cadılar bayramı kıyafetlerinizi iyi seçin.
 • Gizemli ziyaretçiler: Aniden ortaya çıkabilecek bir uzaylı ile arkadaş olup onların özel eşyalarını kullanabilir, yıldızlara seyahat edebilir ya da diğer evleri istila edebilirsiniz.

Fragman:(Türkçe Altyazı)

Resimler:

 


 Wallpaper’lar(Duvar Kağıtları)

53 Yorum

 1. kesinlikle harika bence hep istemiştim sims 3 te mevsimlerin olmasını çünkü sims 2 çok çözünürlü değil

 2. ya ipadte olsun ya okadar istiyorumki bide burkay freeplay oyununda lp islemi ise yaramıo acaba güncelleme ilemi ilgili

 3. Bence bu oyunda insanların kışın yazlık kıyafetlerle gezmesi saçma olmuş kasabadaki herkes öyle

 4. Bişe sorcam ben bu eklenti paketi ile gelen o yeri bulamadım arsa koyduğumuz yerlere evlere her yere baktım bulamadım acaba nerde ??

 5. teşekkürler. ayrıca bu eklenti pakentinde yarattığımız simlerimiz hasta olabilecekler mi

  1. Evet, ilkbaharda nezle olabiliyor ve kışın üşütebiliyoruz. Ayrıca hastaneden aşı olarak bu hastalıkların önüne de geçebiliyoruz.

 6. Burkay, Leisure Day hangi bayram oluyor? oyundaki Tüm bayramların isimlerini verebilir misin? sanırım farklı isimler kullanmışlar.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir