Meksika Proxy’sini Kullanıp The Sims 4 Paketlerini Daha Uygun Fiyata Satın Almak

Eskiden The Sims oyunlarına ek paket alırken çok pahalı geliyordu aslında hala öyle. Şimdi size öğreteceğim bu yöntem artık ile daha ucuza alabileceğiz. (İndirme sayfaları rehberin sonundadır.)

Bu yöntem için bize ilk olarak ”Google Chrome” ve ”Proxy SwitchSharp” adı verilen bir Google Chrome eklentisi yüklememiz gerekecek.

Google Chrome’u rehberin sonunda verdiğim bağlantıdaki ”CHROME’U İNDİR” butonuna basıp indirebiliriz. ”Kullanım istatistiklerini ve kilitlenme raporlarını Google’a otomatik olarak göndererek Google Chrome’u daha iyi hale getirmemize yardımcı olun.” tikli bölümünü işaretledikten ve alttaki ”Kabul Et Ve Yükle” butonuna bastıktan sonra bilgisayarımıza Google Chrome yükleme programı inmiş olacaktır. Programı açtığımızda kendini yükleyecektir.

Proxy SwitchSharp’ı ise verdiğim bağlantıya Google Chrome üzerinden açıyoruz. Chrome’a ekleye basıyoruz. Ve sağ üstte Dünya şeklünde bir tuş karşımıza çıkıyor. Bu tuşa tıklayıp biraz altındaki ”Options”a tıklıyoruz. Karşımıza bir sayfa açılıyor. ”HTTP Proxy” bölümüne yine verdiğim bağlantıdan ”Ip Address” bölümünden birini seçiyoruz ve kopyalıyoruz. (Tavsiyem birincidir ama değişkenlik gösterebilir sırayla kodları olana kadar denemelisiniz.) Şimdi Chrome’a geliyoruz ve yapıştırıyoruz. ”Port” bölümüne tekrar kod sayfasındaki (birinciyi kopyaladığınızın sağındaki) yerden ”PORT” bölümündeki kodu kopyalıyoruz ve Chrome’a yapıştırıyoruz.

Chrome’da ”Use the same proxy server for all protocols” yazısını işaretliyoruz. İsterseniz ”Profile Name” kısmından Meksika internetinize isim verebilirsiniz. Sayfa alttaki resimdeki gibi olmalıdır.

İşimiz bittikten sonra alttaki ”Save” butonuna basıyoruz ve ayarlarımızı kaydediyoruz. Google Chrome’u kapatıp tekrar açıyoruz ve ayarlarımız uygulanıyor. (Sayfalar geç yüklenebilir çünkü artık Meksika’nın internetindeyiz) Ve artık beklediğimiz an. Origin’e girip istediğimiz oyunu Dolar fiyatına alabiliriz.

Örneğin:

  • Türkiye Origin’de; Seasons Eklenti Paketi = 40 Euro
  • Meksika Origin’de; Seasons Eklenti Paketi = 40 Dolar

Meksika internetini kapatmak için ise Dünya simgesine tıklayıp ”Direct Connection” tuşuna basıyoruz. Google Chrome’u kapatıyoruz. Tekrar açıyoruz ve kendi internetinize geri döndünüz.


Bu konu hakkındaki videomu da bu bağlantıdan izleyebilirsiniz.


İNDİRME SAYFALARI

  • Google Chrome‘u buraya tıklayarak indirebilirsiniz.
  • Proxy SwitchSharp‘ı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.
  • Meksika Proxy Kodlarına buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Not: Yaşayacağınız herhangi bir durumda sorumluluk bizlere ait değildir.

Not 2: Bu rehberi 20 Haziran 2017 tarihinde Sim Dünyası Facebook Grubu için yapmıştım. Farklılıklar olmuş olabilir.


Hepinize İyi Eğlenceler Ve Mutlu Simlemeler! ?

 

3 Yorum

  1. Birkaç Origin’li ekran görüntüsü koyarsan sevinirim.

    Umarım dolar düştüğünde indirimliyken alırım. Rehber için teşekkürler.

  2. Yanlız keşke araştırsaydın. Herkes meksikayı kullandığı için meksika proxysinde de usd para birimi kullanılıyor. Yani birşey değişmiyor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir