Into the Future

Simlerinizi Geleceğe Gönderin!

Zaman kapısını aktif hale getir ve bizden yüz yıllarca ilerideki yeni bir kasabaya yolla.

Simleriniz artık teknolojik kapasitelerini artırarak, geleceğin teknolojisini ayaklarına getirebilecek. Artık istedikleri bir noktaya ”jetpack”lerle, tek hatlı trenlerle ya da özel asansörlerle gidebilecekler ya da ilgi çekici gelecek temalı kıyafetler ve saçları deneyebilecekler. Keşfedilmeyi ve denenmeyi bekleyen yepyeni bir dünya önlerine serilecek.

Kendi ”Plumbot”unuzu yaratın ve onu kişileştirip ailenize ekleyin. Onların hareketlerini seçin. Çipleri sayesinde, çok çeşitli amaçlar için kullanılabilirler.
İstediğiniz zaman gelecek ve günümüz arasında geçişler yapın ve bu geçişlerin Simlerinizin ve onların yaşamları üzerindeki şaşırtıcı etkileriyle karşılaşın. Öyle ki geleceğe geçiş yaptığınız sırada kendi yarattığınız şeyleri, kendi torunlarınızı görebilir ve Simlerin gelecekteki yaşamına şahit olabilirsiniz.

Geleceğin içine doğru seyahat edin! İlk defa bir The Sims oyununda gelecekteki kaderinizle oynayabileceksiniz. Zaman kapısından geçerek, günümüzden yüz yıllarca ileriki zamana ait bir dünyaya gidebilir ve onların yaşayış biçimlerini öğrenebilirsiniz.

Geleceğin teknolojisini deneyin! Eğlence anlayışının, ulaşımın ve günlük teknolojinin nasıl geliştiğine şahit olun. Yeme içme, uyuma, seyahat etme, sosyalleşme, çalışma ve oynama gibi sıradan şeylerin nasıl devrimsel yeniliklere uğradığına göz atın. Simleriniz gelecekteki teknolojinin nasıl kullanılacağını öğrenip, günümüze geleceğin teknolojisi ve geleceğin eşyaları ile dönebilirler!

Geleceğin yaşamını değiştirin! Simlerinizin şu an yaptıkları şeyler geleceğe miras olarak kalacaktır. Hatta Simleriniz nesillerinin nasıl devam ettiğine ve şu anki hareketlerinin gelecekte nasıl bir etki uyandıracağına dahi bakabilirler. Eğer Simleriniz bu geleceği değiştirme şansına sahip olsa, herkesin barış içinde yaşadığı ütopik bir dünya mı, yoksa herkesin birbirine düşman olduğu kaos dolu bir dünya mı yaratırdı?

Yepyeni bir yenilik olan Plumbot’lar sayesinde yeni hikayeler yaratın! Onları yaratın ve özelleştirin ve onları ana bir dalda görevlendirin. Eşsiz bir çip yaratın ve robotunuzu programlayın. Plumbot’lar yedi taneye kadar çipe sahip olabilecekler. Bu programlamalar sonucunda ortaya ne tür eylemler çıkacaktır?  Eğer robotunuz ” Boshaftigkeits”(?) çipine sahip olsa ortaya neler çıkacağını hiç düşündünüz mü?

Geleceğin evlerini yaratın! Evlerinize holografik televizyonlar ve sehpalar kiralayın. Geleceğin atmosferini yansıtacak olan bitkiler ve bilgisayarlar edinin ve hızlıca seyahat etmenizi sağlayacak olan asansör tüplerini kullanın. Evinize otomatik sürgülü kapılar koyun ve çatı katına sağlıklı yiyecek bahçeleri yapın. Camdan yer döşemeleri ve duvarlar geleceğin eşsiz dünyasını yansıtacaktır. Geleceğin evleri siz nasıl isterseniz öyle olacaktır.

Yüzyıllarca gelecekte bulunan bir dünya ile oynayın! Tek raylı sistem ile şehrin merkezine kadar seyahat edin ya da ”Roket pack”iniz ile arkadaşlarınızla havada uçarken, sohbet edin. Geleceğin dünyasındaki binaları ve yerleri ziyaret edin. Mesela, geleceğin alışveriş merkezine gidin ve son model kıyafetler ve ekipmanlar satın alın. Ya da ”Plumbot”lar tarafından yapılan, harika yiyeceklerin tadına açık hava kafesinde tadın. Geleceğin kariyerlerine girerek, bir Plumbot satıcısı ya da bir gözlemevinde çalışan saygın astronom olabilirsiniz. Ya da kendinizi dışarı atarak uçsuz bucaksız, el değmemiş yerleri keşfedebilirsiniz. Belki de Siminiz nadir karşılaşılacak eserler ya da denizin altında neler olduğuyla ilgili ipuçları bulabilecektir.

The Sims 3: Into The Future Eklenti Paketi’ni ön-sipariş olarak satın alanlar:
Bu eklenti paketini ön-sipariş verenler Kuantum Güç Paketi’ne sahip olabilecekler. Bu paket sayesinde güç kıyafeti giyebilecek ve özel bir uyku alanına sahip olabilecek.
Bu uyku alanı sayesinde gelecekteki zamanı durdurup, Siminizin ihtiyaçlarının azalmasını önleyebileceksiniz. Ayrıca özel güç kıyafetiniz ihtiyaçlarınızın azalmasını büyük bir oranda engelleyecek ve istediğiniz zaman bir yerden bir yere gitmenizi sağlayıp etraftaki toplanabilir gizlenmiş şeyleri bulmanızı sağlayacak.

Resimler:

Fragman:

33 Yorum

 1. off süper tam tarihi ve saati ve saniyesi filan varmı burkay abi D: lütfen söyle snaiyesi sanayesi satın alacağım :)

 2. ben zaten orginden alıyom :S:S abi facee bi foto yaladım bi baksana D:DD bak nasıl çakal gözüm var :D

 3. Ben oyunu açtığımda bir süre sonra oyun donuyor sonra da oyundan çıkıyor.Sebebi ne olabilir?

 4. Çok güzel ancak CD’de mi bir sorun var anlamadım.Oyunum takılıp duruyor.Başka bir oyunda ya da bilgisayarda bir sorun yok ancak benim bilgisayarımda oyun donuyor.Ne yapmalıyım?

  1. Başka bilgisayarlarda sorun çıakrmıyorsa PC’nden kaynaklıdır.
   Muhtemelen indirdiğin içerikler ya da crack buna sebep oluyordur.

 5. burkay abi ben sims 3’ün bir eklentipketini alıcam ama bu İnto The Future de çıkınca iyice kafam karıştı.(çünkü süpperr ek paketleri var) senin fikrinide almak istiyorum sence hangisini almalıyımmm ???

 6. Ben İnto the future ve generations arasında kararsız kaldım birini alabilirim ama ikiside çok güzeller çok kararsızım lütfen yardım edin :(

  1. Eğer oyunu daha gerçekçi oynamak istiyorsan Generations ancak daha fazla macera istiyorsan Into the Future.

  1. Sanırım Simlerle falan hep iyi geçinmelisin kriminal kariyerinden uzak durmalısın bu şekilde iyi kısmı açıyorsun. Ayrıca görevler de gelecek arada çöpleri topla çevreci ol vs. diye.

 7. Merhaba

  Ben in the future’ı torrent sitesinden indirdim fakat oyunun içerisinde crack dosyası yok haliyle crack yapamıyorum ve oyunu açmıyor. internetten crack dosyasını araştırdım fakat hiçbir yerde bulamadım bana link atabilir misin veya nerden bulabilirim acaba?

 8. Sims 4ün hayal kırıklıkları üzerine ondan vazgeçip bunu aldım eve döner dönmez oynayacağım

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir