İletişim

E-Posta Adresimiz: burkay123123@hotmail.com 

Facebook Sayfamız: facebook.com/SimDunyasi

113 Yorum

 1. merhaba abi ben city living ‘i turkceye cevirdim ama internet cevirisiyle yani (translate) eger isterseniz sizinle paylasiyim??? biliyorsunuz ki internet cevirisi bazen sacmalayabiliyor!!!

 2. Merhaba ben sitenize giris yaptigim sifreyi unuttum. Fakat e postama dogrulama kodu gondermeye calistigimda error veriyor. Sebebi nedir acaba yardımcı olur musunuz?

 3. merhaba rubi abla sims 2 için simstr da yaptıkları özel yılbaşı ve Sims 2 Lovenaville paketi ne zaman paylaşıcaklar :)

 4. The sims mobile oyununda simslerimi nişanladım.sonra beni balayı süiti ödüllü bir serüvene gönderdi.o serüvende 3.bölüm yani bakımlı adındaki bölümde benden stüdyoda yeni birşeyler yap moda etkinliğini tamamlamamı istiyor.nasıl yapabilirim?
  Not:Düğün kemeri,çiçekli sutün ve pencereli gül duvarından birer tane aldım. Kemere tıklıyorum büyük günün hayalini kur diyor.
  Ne yapmalıyım?

 5. merhaba,
  sims 4 ün paketlerinin vs bulunduğu yerde üniversite paketini göremedim ama türkçe yamada var.. üstteki sims 4 ün altına mı eklenmemiş üniversite yoksa bir yanlışlık mı var

 6. Merhaba macbook air için olan Sims4 türkçe yamayı indirdikten sonra işlemleri nasıl devam ettireceğiz??? Bununla ilgili bir video yayımlar mısınız? Veya bilgisi olan arkadaş yardım edebilir mi?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir