İletişim

E-Posta Adresimiz: burkay123123@hotmail.com 

Facebook Sayfamız: facebook.com/SimDunyasi

113 Yorum

 1. merhaba abi ben city living ‘i turkceye cevirdim ama internet cevirisiyle yani (translate) eger isterseniz sizinle paylasiyim??? biliyorsunuz ki internet cevirisi bazen sacmalayabiliyor!!!

  0
 2. Merhaba ben sitenize giris yaptigim sifreyi unuttum. Fakat e postama dogrulama kodu gondermeye calistigimda error veriyor. Sebebi nedir acaba yardımcı olur musunuz?

  0
 3. merhaba rubi abla sims 2 için simstr da yaptıkları özel yılbaşı ve Sims 2 Lovenaville paketi ne zaman paylaşıcaklar :)

  0
 4. The sims mobile oyununda simslerimi nişanladım.sonra beni balayı süiti ödüllü bir serüvene gönderdi.o serüvende 3.bölüm yani bakımlı adındaki bölümde benden stüdyoda yeni birşeyler yap moda etkinliğini tamamlamamı istiyor.nasıl yapabilirim?
  Not:Düğün kemeri,çiçekli sutün ve pencereli gül duvarından birer tane aldım. Kemere tıklıyorum büyük günün hayalini kur diyor.
  Ne yapmalıyım?

  0
 5. merhaba,
  sims 4 ün paketlerinin vs bulunduğu yerde üniversite paketini göremedim ama türkçe yamada var.. üstteki sims 4 ün altına mı eklenmemiş üniversite yoksa bir yanlışlık mı var

  0
 6. Merhaba macbook air için olan Sims4 türkçe yamayı indirdikten sonra işlemleri nasıl devam ettireceğiz??? Bununla ilgili bir video yayımlar mısınız? Veya bilgisi olan arkadaş yardım edebilir mi?

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir