The Sims 4’ün Geleceği ve “Monthly Maxis” Etkinliği

Bugün haberini yapmış olduğumuz gibi The Sims 4 için yeni bir güncelleme geldi. Günler öncesinden duyurulan ve hakkında bir canlı yayının yapıldığı güncelleme birçok hata düzeltmesinin yanında Gallery geliştirmelerini sunuyordu.

Bugün gerçekleşen canlı yayında Gurular bu özelliği gösterirken The Sims 4’ün geleceği hakkında da konuştular.

Söylenilenlere göre:

 • The Sims 4’ün 3 veya daha fazla daha ömrü var.
 • Yıl içerisinde Gallery özelliğine birkaç kez daha el atacaklar. Yani bu yıl Gallery birkaç defa daha geliştirilecek.
 • Gallery’ye kendi fotoğraflarını koymak isteyen kullanıcıların da isteğine de yeşil ışık yakıldı.
 • Artık Gurular  iki haftada bir The Sims 4 oynadıkları canlı yayınlar yaparak toplulukla daha fazla etkileşim halinde bulunacaklarını duyurdular.
 • Ayrıca, bundan böyle her ay “Monthly Maxis” isimli bir uygulama başlatacaklarını ve bu uygulama ile her ayın sonu; geçen ayın öne çıkan Gallery ve Topluluk tasarımlarını paylaşacakları canlı yayınlar düzenlerken bu canlı yayınlarda da sıradaki ayda  The Sims 4’e gelmesi planlanan içerikleri tanıtacaklar. Tıpkı 3 aylık önizleme videoları gibi ancak canlı yayın halinde ve aylık olarak paylaşılacaklar. Ayrıca bu düzeni Eylül’den itibaren başlatmak istediklerini de dile getirdiklerini söyleyelim.

6 Yorum

 1. Hayal kırıklığı olmaya devam ediyorlar Sims 4 başından beri böyle kötü bir oyundu. 4 yıl oldu neredeyse ama hala eksiklikleri o kadar çok göze batıyorki Sims 3 oynamaya devam ediyorum.
  Ve yayında şuan için ekleyemediğimiz şeyler sonradan eklenebilir dediler. 4 yıldır saçma sapan paketler yerine güncellemeler getirseydiniz şuan oyun mükemmel olurdu. Zaten open worldden umudumu kestim ama bari create a style dönsün.

  1. O ikisinin gelmesi bence çok zor. Sims 3’ün en büyük çökme sebebi olan iki özellikti CaS ve Open World. Sims 4 kasmaması ve sorunsuz olması için bu özelliklerden mahrum yapıldı. Açıkçası ben Sims 4’ün mahalle açıklığından memnunum fakat komşunun evine girerken yüklenme ekranı gelmesi sıkıyor beni.
   CaS’ın gelme ihtimali Open World’e göre daha fazla. Ne diyelim hayırlısı.

 2. Umarım aylık planları açıkladıkları gibi sürdürebilirler ve en çok beklenen içerikleri hayata geçirirler.

  1. Yok valla unutun artık. Adamlar geleceğe yönelik bu paketi, şu paketi yapacağız demiyorlar farkındaysanız. Durmadan yok galeri, yok fotoğraf koyma, adı şanı bilinmeyen var olduğu meçhul güncellemeler…
   Bence artık birşey yapamayacaklarını çok rahat anladılar bu yüzden oyalıyorlar. Ne Sims 5 hazır ne de çalışmalarına başlanmış. Hatırlarsanız Sims 3 daha ömrünün ortalarındayken duyurulmuştu Sims 4
   çalışmaları. Şimdiye kadar duyurulmaması EA’nın Sims 4 satışlarından şüphe duyup azalmasından korkmalarından değil bence. Hevesleri yok eskisi gibi. Yeni bir Sims çıkarmak istemiyorlar galiba.

   Aylık planları değiştire değiştire ilerleyeceklerini ve banko paketlere yöneleceklerini düşünüyorum ben. Umarım yanılırım diyeceğim ama konu Sims 4 ise yanılmam ben :D

    1. Nix Bacım ile EA’yi düşürebileceğimize inanıyorum. Harbiden izlememiştim videoyu sağol.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir