The Sims 4: Cool Kitchen Stuff Pack Satışa Çıktı

Simleriniz boş zamanlarını; zengin bir kahvaltı, lezzetli öğle yemekleri, enfes akşam yemekleri  yaparak geçirir mi? İyi haber, şimdi sıra tatlı da! The Sims 4 Cool Kitchen Stuff Pack satışa çıktı ve bu tüm gurme simleriniz için harika bir haber.

The Sims 4: Cool Kitchen’ı satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

20124136341_f1f92cef90_z

Cool Kitchen, yeni şık gereçleriyle simlerinizin mutfağını geliştirmenize olanak sağlıyor.Stuff pack, buzlu cam kapılara sahip mutfak dolaplarından yeni paslanmaz çelik aletlerine kadar  mutfağınızı baştan aşağıya yeniden yaratacak içeriklere sahip.Simleriniz, yeni saç  ve  kıyafetlerinin özgün tattaki yemekleriyle olan birlikteliği sayesinde bir şefin olabileceği en iyi görüntüye sahip olacaklar.

20111519522_83ee354401_o

Ayrıca simleriniz mutfakta çalışabileceği daha fazla eşyaya da sahip olacak.Dondurma makinesi ile simleriniz artık dondurma yapabilir ve  dondurmalarını çeşitli soslar ile süsleyebilir.Ayrıca 30 değişik aroma da mevcut.

Peki her şey güzel ama bu kadar eşyanın bulaşığı? Ağustos’un ilk haftası çıkacak olan güncelleme ile bunu artık kafanıza takmak zorunda değilsiniz çünkü oyuna bedava olarak bulaşık makineleri de eklenecek.

19932849389_fc6038b36c_o

11 Yorum

 1. Bu kadar zor muydu bulaşık makinesini oyunun çıkış sürümünde çıkartmak? Amacınız güncelleme ve stuff’ı bir arada gösterip muhteşem bir şey yapmak mı? (Klasik Ea yöntemleri bu) arkadaşlar merak etmeyin Spa Day’de olduğu gibi bu eşyaların da CC’i çıkar hatta Üyelerden biri bile yapabilir dosyayı import etmek Custom Content’lere devam

 2. sadece gülüyorum :D bunlar zaten ana oyunda olması gereken şeyler eğer bu bir “yaşam simülasyonu” oyunuysa oldu olacak bir cool bathroom cool bedroom gibi paketlerde yapın pardon “stuff paketler” ek paket varken bu kadar stuff çıkarma mantğını hala çözemedim EA gamepacklar bile 1000 basar

 3. ucuz olur diye sims DLClerini kasımda alıcaktım ama galiba EA sayesinde 300 TL’yi geçecek -_-

  1. Dondurma makinesini dışında da eşyalar olacak.Bu sadece onlardan bir tanesi.

   1. İşlevi olanlardan bahsediyorum. Var mı başka fonksiyonlu bir alet ? Şu dekoratif olmayanlardan?

    1. Maalesef yok. Aslında dolu da senin sorduğun ice cream machine gibi ”yenilik” getiren eşyalar sanırım. Eğer öyleyse yok.

 4. ya nasıl oluyorsa genelde eşya paketinde normal paketlerden daha az eşya oluyo güya eşya paketi 3 beş tane kıyafet için o kadar paraya değmez bence. Simsin sonu geldi heralde bu böyle olmaz saçma sapan şeyler yapıyolar

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir