Karşınızda The Sims 4: GET FAMOUS Eklenti Paketi!

Dün ucundan da olsa gördüğümüz şan ve şöhreti konu olacak The Sims 4’ün yeni eklenti paketi The Sims 4: Get Famous biraz önce resmi olarak duyruldu!

The Sims 4: Get Famous’u buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Genel Özellikler

The Sims 4 Get Famous ile şöhret dünyasına adım atıp yıldızlardan biri olun! Ününüzü oyunculuk kariyeri üzerine kurun ve şöhrete giden tahmin edilemez yolda bir numaraya yükselin! Stüdyo dairelerden VİP partilere Simlerinizin şöhret basamaklarını nasıl çıktıklarına karar verin! Ünlü stilinizi kişiselleştirin. Simlerinizin o lüks evlerini altından tuvalet gibi üst düzey eşyalarla döşeyerek herkese o ünlü tarzınızı gösterin. Spot ışıklarının altında parlamaya ve en iyi şöhret hayatını yaşamaya hazır olun.

Üne Kavuşun!

Artık siminiz en çılgın ün ve şöhret hayallerini yaşayabilir. İster hali hazırdaki kariyerinizle isterseniz yeni bir arayışla şöhret basamaklarını tırmanmaya başlayabilirsiniz. Ya bir aktör olarak sahne ışığının altına zıplayın ya da bir influencer olarak her anınızı canlı olarak dünyayla paylaşın! Ama unutmayın simleriniz meşhur oldukça; daha fazla dikkat çekecek, daha fazla ödüllendirilecek ve daha fazla onları taklit eden hayranları olacak. Ünlü ve zengin olmak her ne kadar tahmin edilemez olsa da kazandığınız simoleonları nasıl değerlendireceğiniz sizin elinizde ancak o VIP yaşam tarzını yaşadıktan sonra arkanıza asla bakmayacaksanız.

Rol Alın!

Kendi ilham periniz olup siminizi parlak bir oyunculuk kariyerine yönlendirin. Reklam etkinlikleri ile muhteşem çıkışınızı yapın ya da bir televizyon dizisinde oynayın. Siminiz kariyeri için ekstra repliklere çalıştığında ya da eşsiz kostümlerden giydiğinde, tüm bu zahmetlerinin bir hediyesi olarak dev bütçeli bir filmde başrolü oynama şansı yakalayabilir!

Şehre hükmedin!

Simlerinizin şöhretlerini keşfettiği Del Sol Vadisinin ihtişamlı cazibesine katılın.  Başlarda Mirage Park’ta yaşayıp ardından tepelerdeki The Pinaccles’da yaşamaya başlayın. Şehirdeki Yıldız Işığı Bulvarındaki kaldırıma ismini altın harflerle yazdır ve tüm kasaba senden söz etsin!

Savurgan Bir Hayat Yaşayın!

Yeni şık sokak kıyafetleri ile gözleri üzerinize çekin ya da setteki şık kıyafetlerinizle göz kamaştırın. Yeni gelen altın kaplamalı eşyalarla malikenizi süsleyin ve kendi altın çağınızı başlatın!

 

Görseller

Blog Yazısı

Hiç ünlü olmanın nasıl bir his olabileceğini düşündün mü? Ciddi anlamda ünlü olmaktan bahsediyorum. Milyonlarca fanın, harika bir konağının ve ünlü bir film yıldızı olduğunu düşün. Eh, en azından Simleriniz bu şansı yakalayabilecek! The Sims 4 Get Famous Eklenti Paketi hem PC hem de Mac için 16 Kasım 2018 tarihinde satışa çıkacak ve oyun deneyiminizi baştan aşağı değiştirecek haberleri size sunacağımız için çok heyecanlıyız. Paketten ne bekleyebileceğiniz hakkında size genel bilgiler vereceğiz. (Eh, bir de birkaç tane sürpriz olacak) Bu yüzden sonradan gelecek bilgileri kaçırmamak için gözlerinizi dört açmayı unutmayın.

Zenginlerin ve Henüz Ünlü Olamamışların Yaşam Biçimleri

Bu paketin en heyecan verici noktalarından biri yepyeni kasabası! İşinde bir numara olanların, gelecek vadedenlerin ve bu iki kategori arasında kalan herkesin yaşadığı Del Sol Valley’e merhaba demeyi unutmayın. Yerleşim alanları ikiye bölünmüş durumda: Düz araziye kurulmuş ve görece ucuz evlerin bulunduğu ”Mirage Park” ve tepelerin üstüne kurulmuş sadece zengin ve ünlülerin oturduğu ”The Pinnacles”. Ayrıca Simleriniz parkları, gece kulüplerini ve birbirinden harika diğer mekanları ziyaret edebilir ama her Simin bu mekanlara girebileceğini düşünüyorsan yanılıyorsun. Bazı Simlerin isimleri bazı mekanlardaki listelerde olmayabilir. Tabii ki kapı girişindeki güvenliği ikna ederek içeri sızabilirsiniz. Eğer içeri giremezsen üzülme. Ne kadar ünlü olursan o kadar kolay bir şekilde en gizli partilere katılabilirsin.

Ve… Kayıt!
Starlight Boulevard’a kulak kabart çünkü Simin kırmızı halıya ayak basmak için doğmuş olabilir. Göz alıcı aktörlük kariyeri oyuna ekleniyor ve bundan böyle ”fakirlikten zenginliğine” hikayelerini bol bol görecek gibiyiz. Öncelikle Simin aktif bir aktörlük kariyerine başlamalı. Daha sonra, eğer Simin gerekli şeyleri yerine getirirse bir anda kendini eğlencenin ve şöhretin ortasında bulabilir. Aktörlük pratiği yapmak, sosyal medyada aktif olmak, yetenek yarışmalarına katılmak yıldızlığa giden yolun parçalarından birkaçı. Banka hesabın ne kadar kabarırsa o kadar mükemmel şeyin kilidini açabilirsin tıpkı  para destelerini telefon gibi tutup kulağına götürmek gibi. E, sonuçta Simin kazandı bu parayı, istediği gibi de gösteriş yapabilir.
Tüm bunların en güzel yanı ise Siminin aktörlük yolculuğuna katılabiliyor olman. Simin Plumbob Pictures stüdyosunda etkinliklere katılıp makyaj sandalyesinde saçını başını yaptırırken,  ödül kazandıracak performanslar sergilerken ve yapımcı ile bir araya gelirken onu izleyebilirsin. Simin sahnede risk alacak mı yoksa her şeyi basit tutarak görevini güvenlice tamamlayacak mı? Bu konuya sonra değineceğiz Simciler!

Gelecek haftalarda sizlerle birçok şey paylaşacağız ama bu paketle gelecek özel bir figürden bahsetmezsek olmaz. Baby Ariel, yetenekli gerçek şarkıcı ve sosyal medya fenomeni, kasabada dolaşacak ve halka açık yerlerde şarkılar söyleyecek. Ayrıca fragmanda hiç ”Game Changers” ekibinden birilerini fark ettiniz mi?

Fragman:


Peki sizler Simlerimizin şöhret basamaklarını tırmanmalarına şahit olacağımız bu paket hakkında neler düşünüyorsunuz? Bizlerle mutlaka paylaşın!

4 Yorum

  1. “Plumbob Pictures” ???

    Hey gidi The Sims: Superstar!
    Ona çok benzettim; umarım en az onun kadar güzel olur… ❤

  2. Yani oyunculuk dışında albüm yapamıyoruz ve manken olamıyoruz sadece oyuncuyuz! Böyle şeyler niye bizim başımıza geliyor.. sims superstar bile çok çok iyiydi bence en azından seçenek vardı. Şimdi sadece oyuncu olacağız ve famous bize kakalanmış olacak. Dün ki beklentim ile şuan gördüklerim üzdü.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir