The Sims 4: StrangerVille Oyun Paketi Duyuruldu!

Ana Özellikler:

 • Farklı Bir Kasaba –  Sırlar üzerine kurulmuş kırsal çöl kasabası olan StrangerVille’i keşfet. Garip hava durumları, ürkütücü kasabalı halk, tehlikeli bitkiler, garip toplanabilir ürünler ve çok daha fazlasıyla karşılaş.
 • Hikayeyi Ortaya Çıkar – Simlerinle eşsiz ve gizemli etkinliklere katıl. Kasabada dolaşan plakasız minibüsler, gizli dinleme cihazları kullanan hükümet ajanları ve tarayıcılar garip şeylerin farkına varmak için önemli ipuçlarıdır.
 • Kodu Kır – Askeri eğitimlerini kullandırarak Simlerinle araştırmaya çık ve laboratuvarın derinliklerinde yatan sırrı ortaya çıkarmak için ipuçlarını topla
 • Simini Giydir – Simlerini gizem avcısı moduna sokmak için çöl temalı kıyafetler ve askeri kıyafetler giydir ya da Simlerini tehlikeli madde elbisesi, gizli ajan kıyafeti ve komplo temalı ürünlerle maceraya hazırla.

Eğer siz de bu paketin özelliklerini beğendiyseniz buraya tıklayarak oyunun satış sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Blog Yazısı:

Sessiz bir çöl kasabası.

Kütüphane.

Meyhane.

İlginç yerel halk.

Askeri personel.

Ah… komplo teorileri.

Gizli bir laboratuvar?!

Bilirsin işte, her şey olağan akışında.

Sebepsiz yere yerel halkın garip davrandığı StrangerVille’e hoş geldin. Önünde oldukça karanlık, anlaşılması güç bir sır var ve The Sims 4: Stranger Ville’de bu sırrı yalnızca senin Simin çözebilir.

Takım Elbiselerini Çek

Simin yerel halktan insanlarla tanışacak ve ipuçlarının peşine düşecek. Tabii bunları yapmadan önce Simine StrangerVille-vari kıyafetler giydirmelisin. “Bomber” ceket ve eskitilmiş kot pantolonlar mı? Kasaba elbisesi mi? Yoksa olaya acayip ciddiyet katan laboratuvar paltosu mu? Simini istediğin şekilde giydir!

Yola Koyul

Tamamdır, artık kıyafetleri giydin. Şimdi nereye gideceksin? Meyhaneye giderek yerel halkla tanışabilir (ve onların sırlarını öğrenebilirsin). Hatta kütüphaneye giderek önemli ya da önemsiz bilgiler verecek bilim insanlarıyla da tanışabilirsin. Ama, simin aynı anda iki farklı yerde olamaz. Bu yüzden daha fazla bilgi edinmek için “aletlerine” bel bağlamalısın.

İpuçlarını Takip Et

Her şey garipleşmeye başladığında PANİK YAPMA! BU KISMI BÜYÜK HARFLERLE YAZSAK DA KORKMA! Garip hava durumu, değişik davranışlar ve parlayan şeyler? Peh peh, sır ortaya çıkmaya başladı. Bu bulmacayı çözmeye bir adım daha yaklaşmış olabilirsin!

Kapak Resmi:

Görüntüler:

Fragman:

9 Yorum

 1. Gözleri açılmış tipleri şu korkunç momıya benzeten bir benmiyim ? :D

 2. Iyicene saçmaladılar beş para etmez bir paket daha bence direk the sims 5 üzerinde iyicene çalışıp ve oyunu sevenleri dinleyip oyunu yapip piyasaya sürmeleri gerek the sims4 cok büyük bir vasat

 3. Bu ne şimdi Sims 2 devam çok saçma paketler yapıyorlar neden çünkü rakip yok oynamak ister alır mantığı; bunlara rakip şart
  Örnek olarak FIFA ve pes bakılabilir
  Pes olmasaydı FIFA Avrupa ligi ayrı paket satabilirdi isteyen alır mantığı

  1. Katılıyorum. Bu paket size her neladar saçma ve gereksiz gelse de bu bir oyun paketidir (game pack). Ve gelen daha önceki oyun paketlerine de bakılırsa birçoğu eğlence ve macera amaçlı paketler. Sims 4’ün bi yayın politikası var daha önceki 5 seneden de anlayabileceğiniz üzere. Buna rağmen geçen sene Sims ekibi 1 senede 2 genişleme paketi (expansion pack) çıkardı. University paketi de bu sene muhakkak çıkacaktır diye düşünüyorum. Zaten artık lazım olan şeyleri çıkardılar Cats&Dogs, Seasons, Get Famous). Bu oyunun elbette bir rakibe ihtiyacı var ama tepkiyi satın almadan da verebilirsiniz. Ben paketi beğendim eğlenceli duruyor. Gerekli miydi? Hayır. Ama bazen sürekli yemek yiyip para kazanan, uyuyan ve uyanan simler ve evcilik senaryoları yerine, bunlara biraz ara verip nefes aldıran maceralar iyi olabiliyor. Oynadıktan sonra daha iyi yorum yapılır. Ben bu paketin bi genişleme paketi kadar geniş olmadığını zaten biliyorum ve beklentim bu yönde.

 4. Sims 4 serisinin supernatural varlıklara karşı garezi ne anlamıyorum.2 sene önce vampir paketi çıktı ondan beri herhangi bir supernatural eklenmedi.Sırf bu yüzden çıkan paketlere ısınamıyorum çünkü bence bu oyunun artık bir supernatural karaktere ihtiyacı var.

 5. Sims 4 dün neden supernatural karakterlere garezi var anlamıyorum.Ben en azından witch pack bekliyordum sıradaki gp yi.Oyun ciddi anlamda supernatural karaktere aç şuanda.Vampirler 2 yıl önce çıkmıştı.O süreden beri tık yok.Sırf bu yüzden yeni çıkan paketlere ısınamıyorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir