The Sims 4: Seasons Eklenti Paketi Duyuruldu![22.06.18]

The Sims 4 Seasons Eklenti Paketi ile birlikte iç ısıtan tatil günlerini kutlayabilir, mevsimlik etkinliklerin tadını çıkarabilir ve Simlerinizinle yeni hikayelere yelken açmak için oyununuza hava koşullarını ekleyebilirsiniz. Her kasabanın hava koşullarından farklı şekilde etkilenecek ve kar yağışından tutun da terletici sıcağa kadar birçok farklı hava koşulu oyunda olacak. Buz pateni ile kendi kış hikayenizi oluşturabilir, sonbahar hasatında büyülü korkuluk ile arkadaş olabilir, ilkbahar yağmuru altında bahar eğlencesi yaşayabilir ya da yazın havuz partisi düzenleyebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve ailenizle toplanıp tatil günlerini tüm gelenekleriniz, hediyeleriniz ve misafirlerinizle kutlayabilirsiniz. Yepyeni kıyafetler ile hava koşullarına bağlı olarak soğuk tutacak ya da içinizi ısıtacak kıyafetler giyebilirsiniz. Hatta botanikçi olarak bahçıvanlık kariyerine başlayablir ya da çiçek aranjmancısı olabilirsiniz.

The Sims 4: Seasons’ı buradan satın alabilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

Etkili hava koşullarını tecrübe edin: Simlerinizin yaşamlarının her alanını etkileyen dinamik hava koşullarının ve göz alıcı mevsimlerin tadını çıkarın. Sıcak ve güneşli hava; rüzgarlı ve karlı hava gibi her kasabanın kendine has bir iklimi olacak ve Simlerinizin ilişkilerini, seçimlerini ve gündelik aktivitelerini etkileyecek. Gök gürültülü fırtına yaratmak, kapanan havayı açmak ve mevsimler arasında geçiş yapmak için özel kontrolleri ayarlayın.

Mevsimlik aktivitelerin tadını çıkarın: Yıl boyunca süren aktiviteler Simlerinizi eğlenmesi için ilginç olanaklar sunacak. Kardan insan yaratmak için arkadaşlarınızla buluşun, kar melekleri yaratın ya da paten sahasında havalı hareketler yapın. Yağmurluğunuzu kapın ve ilkbaharda ortaya çıkan su birikintilerinde zıplayın ve bir izci olarak nişan kazanmak için etrafı keşfedin. Çocuk havuzunda ya da fıskiyelerde serinlemek için Simlerinize yeni mayolar giydirin. Sonbaharda bal toplayın, yaprakların içinde oynayın ya da çocuk Simlerinize tatil ürünleri yaptırın.

Tatilleri kutlayın: Geleneksel tatil günlerini kutlamak için evinizi döşeyin ve Simlerinizi bir araya getirin. Yeni yılı bir kutlamayla karşılayın, ”Aşk Günü” için romantik bir randevunun tadını çıkarın ya da hasat festivalinde ailenizle zaman geçirin. Kış Baba’nın ziyarete geldiği, her yerin dekore dildiği ve hediyelerin verildiği ”Kış Festivali”ni kaçırmamak için takviminize sürekli göz atın. Ek olarak, kendi özelleştirilmiş tatillerinizi yaratabilir ve Simlerinizin nasıl kutlayacağını seçebilirsiniz.

Bahçıvanlık kariyerinizi geliştirin: Güzeller güzeli buketler yaratın ya da bahçıvanlık kariyeri ile yeni keşifler yapın. Yeni ama yetenekli bir çiçek dizayncısı olarak Simler, çiçek aranjmanları yapabilir ve çeşitli yerlere sipariş götürebilir. Daha bilimsel takılan Simler ise bitkileri inceleyebilecekleri, bilimsel yazılar yayımlayabilecekleri ve hibe kazanmak için şöhret olabilecekleri botaniklik kariyerine girebilir. Siminizin tomurcuklanan yeteneklerini geliştirerek yeni becerilerin, kıyafetlerin ve kullanışlı eşyaların kilidini açabilirsiniz.

Görüntüler:

Fragman:

29 Yorum

 1. Yeni kasaba yok
  Sahil,plaj ve denizde yüzme yok
  Sims 3 seasons ile hemen hemen aynı
  Hala meteroloji veya hava durumu spikeri olma olayı yok
  Kayak yapamıyoruz
  Bilmiyorum bana eksik gibi geldi ?

 2. Kafamda deli sorular?
  1) Her kasabanın kendi iklimi olacak olayını çözemedim, her kasabada 4 mevsim yaşanacaktır değil mi?
  2) Eski oyunlardan hatırlayan var mı bilmiyorum mevsimler tatil yerlerine işliyor mu? Granite falls’u karlar içinde görmek harika olurdu doğrusu..
  3) Herkes hemen üniversite istemeye başlamış youtube’da fragmanın altında, yahu ünlü hayatı yokluğunu bi ben mi yaşıyorum benden başka kimsenin umrunda değil gibi halbuki eski oyunlarda mükemmel özellikleri olurdu ünlü hayatının çok seveni olduğunu düşünürdüm, cadıları perileri isteyen var offf şaka gibi bu 12 yaş kitlesi beni delirtiyor, sıradaki gamepack bu olur diye düşünüyorum bir tane de moda temalı stuff pack çünkü kıyafetler sıkıcı olmaya başladı.

 3. Yeni kasaba yok
  Sahil,plaj ve denizde yüzme yok
  Sims 3 seasons ile hemen hemen aynı
  Hala meteroloji veya hava durumu spikeri olma olayı yok
  Kayak yapamıyoruz
  Bilmiyorum bana eksik gibi geldi
  kesinlikle katılıyorum

 4. Oyunda kar kalınlığı diye birşey yokmuş.Sadece yerler beyaz etraf beyazımsı olacakmış.

 5. Kar yağışı görüntüsü beni sinir etti. The sims 3’te kar yağışı ne kadar gerçekçiyse 4’ün trailerında gördüğümüz bir o kadar sanal. Sanki gökten pamuk yağıyor, yağmur ona keza, saçmaladılar iyice!!!

  1. bu oyun motorundan kaynaklanıyor pastel renklerin olmasından dolayı yani yapacak birşey yok ona

 6. Şu oyunun varya Sims 3’ten TEK üstün yanı simlerin daha seri hareket etmesi(daha az robotik olması.)
  The Sims 3 varken neden para verip aynı şeylerin daha kötüsünü oynayalım?

 7. Ya arkadaşlar Season eklendıkten sonra yeni bir hane kurdum arazıye taşınır taşınmaz aşçılık,komedi vs yetenekler son seviye oldu diye bildiri yağdı,bu neden kaynaklanıyor olabilir?
  Düzeltmenin bir yolu var mı?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir