The Sims 4: Island Living Eklenti Paketi Duyuruldu!

The Sims 4’ün altıncı eklenti paketi Island Living resmi olarak duyuruldu! Simlerimizi sıkıcı kasaba ve şehir hayatından alıp doğa ananın kalbine götürecek olan bu paketle birlikte Simlerimiz artık tropikal bir adada yaşayıp okyanus yaşamıyla bir olabilecek. Adanın kendine has kültürünü öğrenip bu kültürü korumak isteyen Simler ada ekosistemini korumak için plajları temizleyebilecek, cankurtaranlık yapabilecek ya da okyanusa deniz araçlarıyla açılarak çeşitli deniz canlılarıyla tanışabilecek.

The Sims 4: Island Living paketini buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

The Sims 4 Island Living; Pc, Mac, Xbox One ve Playstation 4’e geliyor! Kum, güneş ve kesintisiz eğlenceleri ile öne çıkan gecelerin serin gündüzlerin güneşli olduğu Sulani’de Simleriniz kendi cennetlerini yaratabilecek.

Ada hayatına ne zaman ayak basabilirsin?

Geleneksel ada etkinliklerine katılmak, güneşlenmek, yunuslarla kanka olmak, deniz yatağında yatmak ya da yerel kıyafetleri giymek arasında kaldıysanız size bir önerimiz var: hepsini aynı anda yapın! Şu iki önemli tarihi unutmayın: The Sims 4 Island Living PC ve Mac için 21 Haziran 2019’da satışa çıkarken oyunun Xbox One ve PS4 versiyonu 16 Temmuz 2019 tarihinde çıkacak.

Adada senin neler bekliyor?

Bu soruyu soracağını biliyorduk! Her şeyden önce biraz rahatlamayı unutma, olur mu? Sulani’de yaşamak demek rahatlamak demektir. Tabii gereğinden fazla rahatlayıp güneşin altında yapılacak eğlenceli etkinlikleri de kaçırmayın. Rahatlatıcı etkinliklerin tadını çıkarın (ve rahatlayın).

Okyanusa Açıl: Dupduru sularda yüzmeyi seviyor musun? Kanoya bin ve denize açıl, canın nereye isterse orada yüz ve Aqua-Zip’te sörf yap. Biraz plajda zaman geçirmek istediğinde de olağanüstü kum kaleleri yarat ve güneşlenmek için uzan. Bir bakmışsın bir deniz insanıyla tanışmışsın!

Güzel İşlerden Birini Seç: En önemli şey rahatlamak tabii ki ama adanın temiz kalmasını sağlamaya yardımcı olmak ve ada yaşamına iyi bir etki bırakmak her şeyden daha önemli.  evreci olup plajları temizleyin ve yarattığınız etkinin Sulani’nin el değmemiş adalarına yayılmasını bekleyin. Simleriniz ayrıca dalgıç, cankurtaran ya da balıkçılık kariyerlerini deneyebilir ya da arada sırada “Garip İşlerden” birkaçını yapabilir. Siminin “rahat” yaşamına uyacak para kazanma yolları bul.

Yerel Halktan Biri Ol: Sulani gelenekleri adanın kalbini oluşturuyor. Simleriniz bu gelenekleri bilmezse adanın gerçek değerlerini de anlayamaz. ateşli “Ada Kutlaması”nda komşularla kaynaşarak, yerel kültürü benimseyerek, tropikal yiyecekleri tadarak ve antik ruhların istediklerini yaparak Simini yeni yaşam stiline alıştırabilirsin.

Simini donat: Simlerinizin güneşin altında erimesini istemiyorsanız onları okyanus, plaj ve dalış yaşamına uygun tropikal kıyafetlerle giydirin. Yanık çizgilerine dikkat etmeyi unutmayın! Ayrıca bu tropikal cenneti ev eşyaları ile döşeyebilir ya da tiki barda keyif çatabilirsiniz.

Görüntüler:

Fragman:

EA Play tekrarı:

3 Yorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir