The Sims 4: Cats & DogsEklenti Paketi Hakkında Tüm Resmi Bilgiler

 

Özellikler:

The Sims 4: Cats & Dogs’u buradan satın alabilirsiniz.

 • Kedi ve köpek yaratın. Mükemmel Create A Pet özelliği sayesinde Simleriniz’in kedilerini ve köpeklerini kişileştirin. Halihazırda bulunan birçok türden birini seçin, onlara eşsiz kişisel özellikler verin ve yaşam biçimlerini direkt olarak etkileyin. Kedilerin ve köpeklerin derilerinin çok daha gerçekçi olması, çok daha süslü olması ya da tıpkı hayalinizdeki gibi olması için onları özgün desenler ile donatabilirsiniz. Ayrıca, ilk defa hayvanlarınızın görünüşlerini kıyafetler ve aksesuarlar ile çok daha kişilikli hale getirebilirsiniz.
 • Hayvanlarınızla bağ kurun. Tüylü arkadaşların, Simlerinizin hayatına getirdiği arkadaşlık hissine ve mutluluğa ortak olun.  Kedilerin ve köpkelerin kendi beyinleri bulunmaktadır ve Simlerle gündelik etkileşimlerine göre özel dostluk kurmaktadırlar. Simleriniz, her biri birbirinden farklı ama bazen de garip davranışlar sergileyen hayvanlarına göz kulak olabilir ve onlarla oyunlar oynayabilir.
 • Bir veteriner olun ve klinik açın. Bir veteriner kliniği inşa edin, işe ilgili elemanlar alın ve kasabanın en iyi hayvan doktoru olarak kariyerinizde emin adımlarla ilerleyin. Simleriniz hastalıkları tespit edebilir, kritik ameliyatlara girerek hayvanların şifa kaynağı olabilir ya da pirelenme ya da o tarz klasik hastalıkları basit tedavi yöntemleriyle ortadan kaldırabilir.
 • Brindleton Bay’i keşfedin. Simlerinizin ve hayvanlarınız açık hava aktivitelerini doyasıya tadabileceği yeni kasaba olan Brindleton Bay’in kıyı şeritlerini keşfedin. Liman yakınlarında yakala-gel oynayabilir, deniz fenerinin etrafında yürüyüşe çıkabilir, ya da hayvansever kişilerle tanışmak ve bir engelli parkur kurmak için parka gidebilirsiniz. Ayrıca Simlerinizin sahiplenebileceği sokak hayvanlarını da unutmayın.

Blog Yazısı:

The Sims 4: Cats & Dogs Eklenti Paketi hem PC hem de MAC için 10 Kasım 2017 tarihinde tüm dünyada aynı anda çıkışını yapacak.

Bu eklenti paketi üzerinde çok uzun zamandır çalışıyoruz ve üstlerim paketle birlikte gelecek her şeyi size söylememem için beni uyardılar ancak ben yine de her şeyin ucundan biraz çıtlatacağım.

Create A Pet yani Hayvan Yaratma Ekranı hiç olmadığı kadar muhteşem görünüyor. İnanılmaz derecede zengin kedi ve köpek türü listemizden bir tanesini seçebilir ya da iki farklı türden birkaç tık ile bir kırma yaratabilirsiniz. Peki renklendirme ne olacak? Vücudun bazı yerlerine birkaç leke, burna küçük bir nokta ya da ”Şablonları” kullanarak çok daha gelişmiş desenler eklemek artık hiç olmadığı kadar kolay. Ayrıca köpekler ve kediler için kostümler de mevcut.(Evet, bu da köpeğinizin köpek balığı kostümüyle havuzda yüzebileceği anlamına geliyor)

Yaşam moduna girdiğiniz anda yarattığımız; kendi kişilikleri olan, ilgi çekici ve eşsiz hayvanları göreceksiniz. Kediler, köpeklerden saklanmak için buzdolabının üstüne çıkacak ve tepeden baktıkları için kendilerine göre daha ”düşük” görünen insanlara bakış atacaklar. İlgili köpek sahipleri köpeklerine gittikçe zorlaşan hareketler öğretebilecek ya da yepyeni kasaba olan Brindleton Bay’da kuş yakalatmaya çıkarabilecek ya da yürüyüş yaptırabilecek. Kişisel özellikler her hayvanı gerçek manada eşsiz yapıyor ve unutmayın ki sadece en iyi kedi ve köpek sahipleri hayvanlarının korkularını, isteklerini ve diğer ilgi alanlarını bir bakışta anlayabilir.

Köpüşünüzü eğittitken ve ”kedi mamacı”sını programladıktan sonra Pazartesi gününden itibaren veteriner olarak işe başlamak için Siminizle yerel veteriner kliniğini satın alın. Doğru duydunuz! Artık bir Veteriner Kliniğine sahip olabilir, en iyi ekibi işe alabilir, hastalıkları teşhis edebilir ve kasabadaki hayvancıkların sağlığı için ameliyatlara girebilirsiniz(Tabii birazcık da Simoleons kazanmak için)

Görüntüler:

Fragman:

Gamescom duyuru videosu:

z.

10 Yorum

 1. Bu paket beni baya heyecanlandırdı :) Yeni kasabanın gelecek olması ayrı bir güzellik ancak keşke sadece köpek ve kedi olmsaydı

 2. artı yönleri
  kasaba efsane gözüküyor o kasabaya mevsimler paketi efsane giderdi.
  klinik açma veteriner olma fikri çok güzel ve bir yenilik
  eksi yönleri
  hayvan çeşitliliğinin çok az olması
  mevsimlerin olmaması bu nedir ya binlerce insan mevsimleri yapın dedikleri halde kedi köpekle uğraşıyolar

  1. açıkmalama yaptılar mesela eyer wıllow crack in seazon getirriseler tüm save dosyalarını silmek zorunda kalacaklar vede çok sıkıntılı bir iş bu onun dışında köpek sim diye birşey yok onlar obje gibi olacakmış :(

 3. herkes bakmamış ama orada balıkçı var vede balıkçı mesleği geliyor acaba kedilere mama yapıla bilecekmi ?

 4. berke şu olayı bir daha anlatırmısın kardeşim bütün save dosyalarını silmek niye

 5. Merhabalar, Cats&dogsta şehirde özgürce dolaşabiliyor muyuz? Biliyorsunuzki The Sims 3te bunu yapabiliyorduk ama The Sims 4 te yapamıyoruz. Bu eklenti paketiyle bu özellik gelmiş midir? Oynayanlar yazabilir mi?

 6. Ya ben bir şey sormak istiyorum bu eklenti paletini cd olarak ayri aldigimiz zaman direk pc ye yükleyip oynayabiliyor muyuz yoksa ek olarak sims4 ün normalini de almak gerek mi?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir