Karşınızda The Sims 4: City Living Eklenti Paketi!

The Sims 4: City Living Eklenti Paketi

The Sims 4: City Living’i buradan satın alabilirsiniz.

Oyunun Özellikleri:

  • Capcanlı şehir San Myshuno’yu keşfedin. Bu metropolde keşfedilmeyi bekleyen eşsiz mahalleler bulunuyor. ”Arts Quarter” mahallesinde sanatçı kişiliğinizi konuştururken ”Fashion District” mahallesindeki Karaoke Bar’a giderek şarkı söyleyip içinizi dökebilirsiniz. ”Spice Market” mahallesine giderek biraz basket oynayıp sporcu kişiliğinizi gösterebilir ya da uzun bir iş gününün ardından video oyunları oynamaya ”Uptown” mahallesine arkadaşlarınızla gidebilirsiniz.
  • Heyecanlandırıcı kültürel festivalleri keşfedin. Festivaller Simlerinizi geliştirmek için harika fırsatlar sunar. Sokak sanatçılarını izleyebilir, yarışmalara katılabilir ya da farklı kültürlerden insanlarla tanışabilirsiniz. Baharat festivalinde ”Köri Yarışması”na katılabilir ya da romantizm festivalinde sevdiğiniz kişiyle havai fişekler patlatabilirsiniz
  • Apartmanlarda yaşayın ve komşularınızla iç içe olun. Bir sürü komşu demek ilişkiler için hem kötü hem de iyi anlamda fırsat demektir. Siminiz, gelecekte en iyi arkadaşı olacak kişiyle tanışabilir ya da birine aşık olabilir ve onları eve davet etmek için bir sürü şey deneyebilir. Peki şu gürültücü komşular ve gecenin köründe yaptıkları partilere ne demeli? Onlarla nasıl başa çıkacağını öğrenmen gerek. Eğer onlarla başa çıkamazsan sen de onlara katıl gitsin canım!
  • Apartman dairesinden çatı katına doğru bir yolculuğa çıkın. Siminiz için doğru apartmanı seçmek zorlayıcı olabilir. Dairenizin güzelliğine bakarken aynı zamanda hamam böceği salgını, patlamış su boruları, elektrik kesintileri gibi aksaklıkları da göz önüne almanız gerekecek. Siminizin gökdelenlerdeki panoramik manzaralı ve hatta ”Konuşan Tuvalet”li çatı katlarında yaşaması için onunla maceralara atılın.
  • Yeni şehir kariyerlerine göz atın. Şehirde Simlerinizin yararlanabileceği yepyeni fırsatlar bulunmakta. Siminiz politikacı olursa desteklediği fikri savunmak için dramatik konuşmalar yapabilir. Belki de sanat ya da yemek eleştirmeni olup daha sade bir kariyer seçebilirler. Belki de sosyal medyada fenomen olup kitlelere ilham verebilirler.

Duyuru Yazısı:

Willow Creek’ten tutun da Newcrest’e kadar Simleriniz tüm kasabalarda taşra hayatının keyfini sürdü. Büyük bahçelerin, koşu alanlarının ve lüks evlerin de. Artık daha ”sıkı fıkı” bir yere taşınmanın vakti gelmedi mi? Evet, biz de aynen senin gibi taşınma vaktinin geldiğini düşünüyoruz ve The Sims 4: City Living Eklenti Paketi’ni tüm dünyada 1 Kasım 2016 tarihinde satışa çıkacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

The Sims 4: City Living güzeller güzeli deniz kıyısıyla dağlar arasında bir alanda kurulmuş kültürel çeşitliliğiyle öne çıkan San Myshuno şehrinde geçiyor. The Sims serisinde daha önce hiç böyle şehri görmediniz! San Myshuno’da yapılacak tonlarca şey tanışılacak onlarca insan var. İster Spice District(Baharat Mahallesi)’te basketbol oynayın isterseniz de yoğun bir iş gününden sonra arkadaşlarınızla Karaoke Bar’da takılın, her bir köşede yepyeni şeylerle karşılaşacaksınız.

Ya da yeni festivallerden birine gidip arkadaşlarınla güzel zaman geçirebilirsin. San Myshuno, bilgisayar muhabbetleri yapabileceğiniz ”Geekcon” mekanı ya da romantik dakikalar yaşayabileceğiniz ”Romantizm Festivali” gibi birbirinden canlı sokaklarda yapılacak yepyeni şeyler sunuyor. Apartman dairenizin penceresinden izleyebileceğiniz ya da direkt gidip katılabileceğiniz beş farklı festival bulunmakta.

Bu arada Simleriniz, San Myshuno’ya taşındığında bir apartman dairesi bulmaları gerekecek. Apartmanlar oyuna yeni çeşitlilikler, ilgi çekici karakterler ve gariplikler katıyor. Müstakil evlerin aksine, dairelerde yapabileceğiniz şeyler sınırlı çünkü ev sahibi duvarları yıkıp yeni bir banyo yapmak istediğinde bundan hoşnut olmayabilir. Ancak bu küçük apartman dairelerinde tonlarca oynanabilecek yeni özellik olacak.

Ama endişelenme, şehirde yaşayan herkes yer sıkıntısı çekmiyor. Yeni kariyerlerdeki(Siyaset, eleştirmenlik, sosyal medya fenomenliği) basamakları tırmanarak nefes kesici bir çatı katında yaşayabilirsin! Çatı katları size tamamen farklı şeyler sunacak ve gelecek aylarda bu konu hakkında daha fazla bilgi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Yakın zamanda çok daha fazla bilgi paylaşacağız. San Myshuno, apartmanlar, festivaller ve dahası hakkında her şeyi öğreneceksiniz. Bizi takip etmeye devam edin ve eşyalarınızı küçük bir kutuya koyun çünkü ilk apartman daireiniz mini minnacık olabilir!

The Sims 4: City Living Eklenti Paketi PC ve Mac için 1 Kasım 2016 Tarihinde çıkacak!

Oyunun Kapağı:(İspanyolca)

portada1

Görüntüler:

ts4_772_ep03_secondary_01_010_1k1

sehir

goruntuyeni

Fragman:

Not: Oyunla ilgili daha fazla bilgi ya da video geldiğinde bu yazı güncellenecektir. Bu sayfayı sık sık ziyaret etmeyi unutmayın.

32 Yorum

  1. Benim sims4 ana oyunum korsan peki ben city living’i veya başka bir tanesini satın alsam çalışır mı veya korsan indirsem tekrardan

  2. Sims4’ün eklenti paketleri yazılarının hiçbirine adam akıllı güncelleme gelmemiş, yıllar önce çıkan paketlerde bile en basit şeyleri güncelleme yazısı yaparak koymamışsınız

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir